Azrail ve K.O cu 2

+ Yorum Gönder
Knight Online ve Knight Online Genel Bölümünden Azrail ve K.O cu 2 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  BuCaList
  Üye
  Reklam

  Azrail ve K.O cu 2

  Reklam  Azrail ve K.O cu 2

  Forum Alev
  KNIGHT OYUNCUSU VE AZRAİL 2

  Azrail bzm oyuncunun canını almak içn tekrar gelir ve bzm çocuk azraili görür görmez

  Oyuncu:OOOOO kimler gelmiş hoş geldin Azrail gel abi party kurduk dts kesioz sn de gel merak etme partyi kuran bnm kanka seni de alır.

  Azrail: Lan hala mı oynuon şu oyunu

  Oyuncu: Evt oynuom bişey mi var sn de oynuosun

  Party Lideri: Bu ne lan böle bi bug yapmış siyah pelerin almış aklı sıra bize hava atcak olm sn GM e görünme yazık olur charına. Bn seni partye alamam ya gm bni de banlarsa seninle aynı partydeyim die

  Azrail: Gm kim be gözükmesin o bnm gözüme

  Oyuncu: Abi sn Gme tek geçersin dimi lvl kaç oldun görmeyeli gel bi bug yapak bu elindeki bardish + kaç 10 fln mı çok deişik parlıo da ne bastın glacier mi şimdi koysak kaça gider 20 gb ye gidermi.

  Azrail: (çocukların sölediklerini duyunca onlara kapılır ve)GM kimmiş be ona orağımın siz bardish mi diosanız ondan işte ucu deysin yeter anında öldürürüm.

  Oyuncu:sn be bizm kafada oldun çıktın iyiki gelmişsin he 8. adama ihtiacımız vardı.

  LİDer:Ya bn tereddütlüyüm ama alıcam seni abi ii lvl vardır sende dts görevi var yardım edermisn priest misin sen yoksa warrior mı ???

  Azrail: (artık uyanır ve yine nie geldiini açıklar biraz sinirlidr) LAAAANNNNNNN susun be 2 dk bni de delirtçeksiniz bn ne diorum ya. Bak çocuum bn senin canını almaya geldm şimdi sus ve son duanı et bardishimi üfff ne bardishi ya orağımı kafana koyarken gözlerin kapalı olsun.

  BİRDEN AZRAİL ORTADAN KAYBOLUR VE ÇOCUK NEŞE İÇİNDE
  : OLEEEEYYYY duam kabul oldu der

  Lider: Ne dua etmiştin

  Oyuncu: İnşallah GM onu banlar demiştim duam kabul oldu.
  BİKAÇ SANİYE SONRA ÜSTTEYAZI GEÇER.
  Notice:Azrail banlandı. Knightta asla girilemicek bir şekle girmiş olan charı banlamak zorunda kaldm. Eer bu bi programsa bundan sonra kullanan herkes ama herkes banlacaktır.

  Oyuncu daha tam sevinemeden Azrail yanına gelir bi saniye işm var şu GMi bi hallediyim gelicem der.

  Çok geçmeden bir yazı daha geçer.

  Notice: Gm banlandı ve öldürüldü. Sebebi: bnm işime engel olması ii oyunlar bu oyun hepinizi yemiş bitirmiş AZRAİL…  Oyuncu: Hahaaa baksana olm bizm adam Gmi kesmiş ve banlamış o nası ban atıo geçici GM falan mı acaba.

  Azrail: Sıra sende …..(lafı kesilir)

  Oyuncu:Waaaayy abilerin abisi en baba clanın en baba üyesi GMi yatırdın he GM i yatırınca kaç np verdi gerçi senin np sorunun yoktur günde 1000 adam kesiom demiştin önceden. Kaç para düştü GMden çok para geldimi 900m falan

  Azrail: Şimdi seni öldürücektim ama wazgeçiorum bu seferlik de pes olmaz böle şey böle oyun olmaz olsun gençlii batırmış bu oyun eer bu oyunu daha çok oynarsan seni öldürmem gerekmez yakında kendin ölürsün HERKESE YAYIN BU OYUNU DA BANA GEREK KALMASIN KAFAMI DİNLERİMM

  Oyuncu: Hay ...... adam bi öğrenemedi shouttan yazınca çok mana yediğini hala noob bu ya hala……..
  ALINTIDIR ÇALINTI DİİL 2. Alev
  Özel Üye

  Azrail ve K.O cu 2 Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi