Karakter Kitleme Scrollu (Character Seal Scroll)! Artık Arkadaşlarınızla Charınızı Takas Edeblrsnz

+ Yorum Gönder
Knight Online ve Knight Online Genel Bölümünden Karakter Kitleme Scrollu (Character Seal Scroll)! Artık Arkadaşlarınızla Charınızı Takas Edeblrsnz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Karakter Kitleme Scrollu (Character Seal Scroll)! Artık Arkadaşlarınızla Charınızı Takas Edeblrsnz

  Reklam  Karakter Kitleme Scrollu (Character Seal Scroll)! Artık Arkadaşlarınızla Charınızı Takas Edeblrsnz

  Forum Alev
  Karşınızda yeni Karakter Kitleme Scrollu (Character Seal Scroll)!
  Bu eşya sayesinde karakterleriniz sanki eşya transferi yaparmış gibi takas edebileceksiniz.
  İŞTE DETAYLI AÇIKLAMA
  Takas yapmak istemediğiniz bir karakterinize "Character Seal Scroll" alın (bu bölüm çok önemli). Inn-hostess'e gidin ve "Seal Character" seçeneğini seçin. Bu bölümde hesabınızda bulunan kitlemek istediğiniz diğer iki karakterinizden birini seçmeniz istenecek.
  Burada çok dikkatli seçmeniz gerekli! Seçiceğiniz kararı geri almanız mümkün olmayacaktır!
  Seçiminizi yaptıktan ve kabul ettikten sonra, seçtiğiniz karakter Cypher Ring isimlieşyada kilitli olarak kalacaktır. Artık bu karakteri istediğiniz arkadaşınızla takas edebilirsiniz. Takas ettiğiniz kişi inn-hostess'ten bu eşyayı "unseal" etmesi sonucunda işlem gerçekleşecektir. Bundan sonra bu karakter sadece ve sadece alıcının hesabında bulunacaktır. Lütfen unutmadan, bu işlem geri alınamayacağından, bu işlemi gerçekleştirmeden önce seçeceğiniz karakterden emin olmanız gerekmektedir.
  Power Up Store'u bugün ziyaret edin ve eşyanızı alın! Lütfen unutmayınızki simdilik sadece ESN ile satın alım açıktır. Ödeme seçenekleri ileriki zamanda sizlerin daha kolay alımı için genişletilecektir.

  Easy to follow steps:
  1. Power Up Store'dan "character seal scroll" satın alın.
  2. Diğer 2 karakterinizden birini inn-hostess'ten "Seal Character" seçeneğiyle kitleyin, (burada "Character Seal Scroll" "Cypher Ring"'e dönüşecektir)
  3. "Cypher Ring"i arkadaşınızla takas edin!

  Eşyayı alan kişi karakteri inn-hostesstan "Unseal Character" yaptıktan sonra karakter hesabına eklenecektir.

  HATIRLANMASI GEREKEN ÖNEMLİ ŞEYLER: Alinan karakter "unseal" edilebilmesi icin alan oyuncu AYNI IRKtan olmasi gerekmektedir. Sadece Karus, Karus karakterini ve sadece El Morad, El Morad karakterini "unseal" edebilir. Lutfen unutmayinizki, "Character Seal Scroll / Cypher Ring" sadece guvendiginiz arkadaslar arasinda karakter takasi icin sizlerin kullanimina sunulmustur. Kesinlikle tanimadiginiz kisilerle bu takas islemini gerceklestirmeyin ve oyun disinda para ile satisi kabul etmeyiniz. K2 ve Gamersfirst kesin suretle gercek parayla karakter ve esya satisini yasaklamistir ve bu gibi ihlaller yapan oyuncularimiza gerekli kurallar uygulanacaktir End User License Agreement.
  Bir karakter sadece bir esyayla birlikte asagida resimde goruldugu sekilde kilitlenebilir. Lutfen unutmayin, bu kutucuga Karakter Kilitleme Scrollu (Character Seal Scroll) degil, herhangi bir esyanizi koymaniz gerekmektedir. Ornek olarak "Gorev Esyasi" konulabilir.


  1. Karakter kilitleme ve/veya takas yapacaginiz karakterinizde sadece 1 adet esya bulunabilmektedir. Eger daha fazla esyaya sahip ise karakterinizin islemi gerceklesememektedir.
  2. Alici tarafta da takas edilen karakter icin acik yer bulunmalidir.
  3. Her iki tarafinda gonderen ve alicinin ayni irk’tan olmasi gerekmektedir, aksi takdirde isleminiz gerceklesememektedir

 2. Alev
  Özel Üye

  Karakter Kitleme Scrollu (Character Seal Scroll)! Artık Arkadaşlarınızla Charınızı Takas Edeblrsnz Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi