Monster Stone, Nest Scrap, Scrap Of Steel Ve Soft Stone Ne İşe Yarar

+ Yorum Gönder
Knight Online ve Knight Online Genel Bölümünden Monster Stone, Nest Scrap, Scrap Of Steel Ve Soft Stone Ne İşe Yarar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Monster Stone, Nest Scrap, Scrap Of Steel Ve Soft Stone Ne İşe Yarar

  Reklam  Monster Stone, Nest Scrap, Scrap Of Steel Ve Soft Stone Ne İşe Yarar

  Forum Alev
  Tüm yaratıklardan düşebilen ve madencilik yaparak bulduğunuz Mysterious Ore'leri kırdırdığınızda çıkabilen Monster Stone'yi tek başınıza (parti ile olmuyor) skill bara koyup bastığınızda kendinizi cleaver görevi benzeri biryerde bulacaksınız. 30 dakika süre içerisinde içerdeki yaratıkları kesmelisiniz. İçerdeki yaratıklar fazla damage vermediği gibi kolay kesiliyor ayrıca çokda iyi exp veriyor. Bu yaratıkların kutusundan Nest Scrap, Scrap of Steel ve Soft Stone düşüyor. Ben 80 level ve Gold preli bir karekterle girdim. İçerdeki her yaratık 275k exp verdi. Görevi tamamlamam 10 dakika sürdü. Son bossu kestiğimde drop olarak Old Flame Ring düştü.


  Peki neye yarar bu Nest Scrap, Scrap of Steel ve Soft Stone derseniz. 3 adet aynı takı + 5 adet Nest Scrap + 50 adet Scrap of Steel + 1 adet Soft Stone ile moradonda bulunan [Heppa Pupil]Shozin isimli NPC'ye (Dragon shelleri veya krowaz silahlarını veren NPC) gidiyorsunuz ve yeni takınızı alıyorsunuz.


  Not: Bazı arkadaşlar 3 adet aynı takı cümlesini tam olarak anlamamışlar. Burda kastettiğim örneğin 3 adet Diamond Ring'dir. Zamanla öğreneceğiz ancak benim şöyle bir fikrim var. Bildiğiniz gibi Chaos event'e giren herkes kazansada kaybetsede 1 adet Voucher of Chaos kazanıyor. Moradonda [Grand Merchant`s Daughter] Manishya isimli NPC'de [Chaos] Emblem of Chaos III adında bir görev var ve 10 adet Voucher of Chaos karşılığında uniq takı veriyor. Bu uniq takıları + basmak için bu yöntem kullanılabilir. Ama dediğim gibi bu sadece benim fikrim zamanla deneyip paylaşacağım. Ayrıca adının başında Old yazan ve biraz koyu görünen takıları takdığınızda bir daha satamıyor veya trade edemiyorsunuz.


  Mysterious Ore
  Mysterious Ore.jpg
  Monster Stone
  Monster Stone.jpg 2. 2
  Anti-FB
  Emekli

  --->: Monster Stone, Nest Scrap, Scrap Of Steel Ve Soft Stone Ne İşe Yarar

  Reklam  Monster Stone, Nest Scrap, Scrap Of Steel Ve Soft Stone Ne İşe Yarar

  paylaşım için teşekkürler 3. 3
  Ziyaretçi
  (Ç)alıntı sanırım bu ): yamamış+ Yorum Gönder
soft stone ne işe yarar,  soft stone ne işe yarıyor,  soft stone nerden alınır,  monster stone görevi,  monster stone ne işe yarar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi