Haydarın karısına yazdığı ikna mektubu

+ Yorum Gönder
Resimler ve Komik Şeyler Bölümünden Haydarın karısına yazdığı ikna mektubu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  OZ3R
  Yeni Üye
  Reklam

  Haydarın karısına yazdığı ikna mektubu

  Reklam  Haydarın karısına yazdığı ikna mektubu

  Forum Alev
  Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.
  Kezban, ben sana aşığım. Eve döndüğün gün, bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyi, hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir misin?
  Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardı, ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip,"yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep´in tezkeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?
  Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldi, efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki, seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı, sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan ´lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar ’a don falan aldım...
  Artık yuvana dön, asabımı bozma!

  Kocan Haydar 2. 2
  esra3535
  Üye

  --->: Haydarın karısına yazdığı ikna mektubu

  Reklam  çok güzel olmuş emeğine sağlık 3. 3
  KEJE
  Yeni Üye
  Bu Haydar!!! Ayı resmen ya
  Karısını severken bile dövüyo:):D 4. 4
  OZ3R
  Yeni Üye
  Teşekkür ederim arkadaşlar :D

 5. 5
  OZ3R
  Yeni Üye
  :D
  Alıntı KEJE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bu Haydar!!! Ayı resmen ya
  Karısını severken bile dövüyo:):D
  katılıyorum:D:D bu arada haydarın süper bi ikna gücü var

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi