19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Program Akışı

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kompozisyon Örnekleri Bölümünden 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Program Akışı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DOLUNAY
  Özel Üye
  Reklam

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Program Akışı

  Reklam  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Program Akışı

  Forum Alev
  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI PROGRAM AKIŞI  1- 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ………… günü saat 07.00’de başlar gece saat 24.00’e kadar devam eder. Aynı gün kasabamızda bulunan kurum, kuruluş, cadde, meydanlar ve ticarethaneler bayraklarla süslenecek ve gece aydınlatılacaktır.

  2- Saat 08.45’te Resmi kurum ve kuruluşların çelenklerinin Kasabamız Atatürk Parkında bulunan Atatürk Anıtı önünde hazır bulundurularak protokol sırasına göre Anıt önündeki yerlerine kurum amirleri tarafından konulacaktır.

  3- Çelenkler konulduktan sonra Ulu Önderimiz Atatürk ve ebediyete intikal etmiş Türk Şehitleri anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunulacak ve ardından İstiklal Marşımız okulumuz müdür yardımcısı Mustafa SERİNKAYA yönetiminde söylenilecektir.

  4- Çelenk koyma törenine okulumuz 8. Sınıf öğrencileri katılacaklar ve bu öğrenciler Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve okuyacaklardır.

  5- Bayram tebrik atı Belediye Başkanlığında kabul edilecektir.
  KUTLAMA KOMİTESİ

  ………………….. …………………… ……………………
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Program Akışı

  Reklam  19 mayıs atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramı kutlamaları sabah 7'de anıtkabire çelen konulmasıyla bayram kutlamaları başlamaktadır. diğer il ve ilçelerde de gençlerin yaptığı gösterilerle kutlamalar devam etmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi