Karma yazılar

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 121
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Kalpte ne varsa yansıyan odur

  Reklam  Kalbi temiz olan insanın düşünceleri de temiz olur. İyi ahlaklı bir insan olur. yardım sever ve terbiyelidir. Kalbi kötü niyetli kara insanın da dışa yansıttığı hali davranışları da kötüdür.

 2. 122
  Filiz
  Bayan Üye
  beynimizi daha iyi çalıştırmak için onu çalıştırmalıyız. evimizde ve iş yerimizde eşyaların yerini değiştirmeliyiz. beyin bu değişikliği algılayarak beyni çalıştıracaktır. ayrıca beslenme, kitap okuma ve stresten uzak kalma beynin çalışmasına yardımcı olacaktır.

 3. 123
  Filiz
  Bayan Üye
  Erdemli olmak insanın yapısıyla alakalıdır. erdemli olmak bir çok güzel huyu da beraberinde barındırır. erdemli kişi her zaman saygı görür ve kendisi de etrafındaki kişilere saygı gösterir.

 4. 124
  Filiz
  Bayan Üye
  Bazen hayatımızda öyle anlar gelirki hiç bir şeye katlanamayacak duruma geliriz. sıkıntıdan iç dünyamızın dolarak taşma noktasına gelmiş gibi hissederiz.

 5. 125
  Filiz
  Bayan Üye
  beyin en çok mavi ve yeşili seviyormuş doğrudur. Bir denize baktığınızda içiniz huzurlu olur deniz mavidir. ormana bakarsınız yeşil renklidir. ormana gitmek ve ormanda olmak insanı rahatlatır ve huzur verir.

 6. 126
  Filiz
  Bayan Üye
  Doğuştan gelen herkesin kendine göre huyları vardır. bu huylar zamanla bizim hayatımızda vazgeçilmeyen huylar haline gelir. acaba bu huylar sandığımız gibi huy mu yoksa bizim takıntılarımız mı bunları ayırmak gerekmektedir.

 7. 127
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir iş başvurusunda bulunduğunuzda mülakatta bir çok sorular sorulmaktadır. bu soruların bazıları insanın cevaplamak istemediği sorulardır. bu soruları işle alakası yoksa neden sorulduğunu sorarak uygun bir dille cevaplamak istemediğinizi söyleyebilirsiniz.

 8. 128
  Filiz
  Bayan Üye
  ekonomik kriz ülkenin gelişmekte olan ülkelerin gelişimini etkiler. kriz anında panikleyerek krizi daha büyüterek o krizden daha çok etkilenmelerini sağlar. krizden çıkmanın en iyi yolu istihdam yollarını araştırmaktır.

 9. 129
  Filiz
  Bayan Üye
  özellikle küçük kızlar büyümeyi çok ister ve büyükler gibi davranmaya başlarlar. büyüklerin kıyafetlerini giyerler onlar gibi davranıp konuşmaya başlarlar. erkek çocukları da bir an önce büyüyerek güçlü ve özgür olmak isterler

 10. 130
  Filiz
  Bayan Üye
  anne baba olarak çocuklarımıza verdiğimiz mesaj önemlidir. onlara zaman ayırmak onlarla bir birey olarak konuşmak ve onların değerli olduklarını göstermek ve bunu bilinci aşılamak gerekmektedir.

 11. 131
  Filiz
  Bayan Üye
  kadınlar sinirli iken karşıdakinin tepkileri çok önemlidir. olayların daha kötüye gitmesini istemiyor ve önlem almak istiyorsanız karşıdakinin yaklaşımı onu dahada incitmeyecek ölçüde olmalıdır.

 12. 132
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Sizin doğanızda ne var ?

  Reklam  affetmek duygusu insanların doğasında vardır. bazen etrafımızdaki insanlardan zarar ve kötülük görürüz. ama yinede o kişiyi sevmekten vazgeçemeyiz.

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi