Karma yazılar

+ Yorum Gönder
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 157
  Filiz
  Bayan Üye
  beyin temiz hava ve oksijenle daha iyi gelişme göstererek düşünme gücünü arttırır. açık havada daha net ve doğru kararlar veririz.

 2. 158
  Filiz
  Bayan Üye
  çalışmak için motivasyon şarttır. verimli ve seri çalışmak için insanın içinde çalışma aşkı olmalıdır. yoksa işte başarısız olur ve işi zamanında yapamaz.

 3. 159
  Filiz
  Bayan Üye
  herkes başarılı olmak için kendine göre yöntemler geliştirir. bazen hata yaparız ancak bu hatalardan ders almayı bilmeliyiz. yoksa ne kadar çabalasak ta bir yere varamayız.

 4. 160
  Filiz
  Bayan Üye
  bir çok insan topluluk önünde konuşmak istemez. heyecana kapılıp konuşmasının kötü geçeceğini düşünür. bir kere bu korkuyu yenersek gerisi gelecektir. birde insanın kendine güveni olması gerekmektedir.

 5. 161
  Filiz
  Bayan Üye
  kimi insan mükemmeliyetçidir. her şey mükemmel olsun ister, bu zamanla alışkanlık haline gelir. bu hali etrafındaki insanlara da bıkkınlık verebilir. bunun için bu huydan biraz vaz geçmek gerekmektedir. bazı işleri olduğu kadar kabullenmek gerekir.

 6. 162
  Filiz
  Bayan Üye
  en iyi şekilde kariyer yapmak istiyorsak kendimize bazı kurallar ve hedefler koymak gerekmektedir. hedeflerinizi ve bu hedeflerde neler yapmak istediğinizi belirleyin.

 7. 163
  Filiz
  Bayan Üye
  doğuştan gelen özelliklerdendir kişilik. aile ve etrafın bize gösterdikleri ve öğrettikleri ile kişiliğimize bazı şeyler katabiliriz. iki gruba ayrılmış kişilik tipleri ayrı özellikler gösterir.

 8. 164
  Filiz
  Bayan Üye
  çeşitli kurum ve kuruluşlar çeşitli sebeplerden dolayı bir öz değerlendirme anketleri yaparlar. firmanın hangi konularda iyi veya hangi konularda eksiklikleri olduğunu anlamak için bu yöntemi kullanırlar.

 9. 165
  Filiz
  Bayan Üye
  bazı kişilerin hayatlarında sadece işleri vardır. işlerine o kadar odaklanmışlardır ki başka şeylere zaman ayırmazlar. kendilerine bile zaman ayıramayan bu kişilere iş kolik derler. bu gibi durumlarda bu kişilerin bir uzmandan yardım almaları gerekmektedir.

 10. 166
  Filiz
  Bayan Üye
  bir çoğumuz zamanı iyi kullanma konusunda pek iyi değilizdir. sadece yetişecek işler var deyim uğraşır dururuz sonrada zamanımız yetmediğini söyleriz. zamanı iyi kullanmak istiyorsak önceliklerimizi belirleyerek işlerimizi yoluna koymalıyız.

 11. 167
  Filiz
  Bayan Üye
  insanlara sesinizi duyurmak zordur. bunun için vermek istediğiniz mesajı nasıl anlatmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. insanlara nasıl anlatırsanız sizi dinlerler.

 12. 168
  Filiz
  Bayan Üye
  iş görüşmesine gittiğiniz zaman kendinizi hazır hissetmeniz gerekir. kendinize güveniniz olmalı ve kendinizi hazır hissetmelisiniz. yoksa iş görüşmesi istediğiniz gibi gitmez.

+ Yorum Gönder
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi