Karma yazılar

+ Yorum Gönder
17. Sayfa BirinciBirinci ... 14161718 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 193
  Filiz
  Bayan Üye
  mutlu olmak aslında kolay yeter ki nasıl mutlu olacağımızı bilmek gerekir. önce hayata bakış açımızı değiştirmeliyiz. ufacık mutluluklar bulsak bile onu doyasıya yaşamalıyız. kendimizi hayatın zorluklarına ve sıkıntılarına kaptırıp hayatı kendimize zindan etmeyelim.

 2. 194
  Filiz
  Bayan Üye
  başarı aileye bağlı değildir. aile başarılarımızda bize yardımcı olabilir. iyi bir eğitim almamızı sağlayarak gelecekte iyi bir şeyler yaparak başarılı olmamızı sağlar. bu tek başına yeterli değildir. bizde başarılı olmak için çabalamalıyız.

 3. 195
  Filiz
  Bayan Üye
  bize verilen işi daima elimizden geldiğince iyi yapmalıyız. basit işler bile olsa özen göstermeliyiz. işimizi iyi yaptığımız zaman kendimizi daha iyi hissederiz.

 4. 196
  Filiz
  Bayan Üye
  bir çok kişi istemese de istemediği hayata katlanmak zorunda kalıyor. şartlar belkide onu gerektiriyor yada yapacak bir şeyi yoktur. istemediği bir hayata katlanmak istemeyenler bu uğurda savaş veriyor.

 5. 197
  Filiz
  Bayan Üye
  insan önce kendisi için başarılı olmalıdır. daha sonrada ailesi için başarı sağlar. önce kendimize hayrımız olacak ki daha sonra diğer insanlara bir faydamız olacak.

 6. 198
  Filiz
  Bayan Üye
  çocuklar sevgi ve ilgiye muhtaçlardır. büyüklerde çocukların bu ihtiyaçlarına karşılık vermeleri gerekir. büyükler çocuklarla olan ilişkilerinde her şeyi kendileri gibi düşünmelerini beklememeliler. çünkü çocukların bakış açısı farklıdır.

 7. 199
  Filiz
  Bayan Üye
  Yabancı dili imkanı olanlar daha küçük yaşlarda öğrenmelidirler. konunu uzmanından öğrenmeleri daha çabuk ve düzgün olur. öğrendikleri yabancı dili geliştirmeleri için bol bol o dille ilgili radyo ve televizyondan izleyerek kendilerini geliştirirler.

 8. 200
  Filiz
  Bayan Üye
  zihnimizi aktif tutmak için bazı egzersizler yapmak gerekir. yeni kelimeler öğrenmeliyiz. müzik dinleyebiliriz. bazı oyunlarda zihinsel gelişime yardımcı olacaktır.

 9. 201
  Filiz
  Bayan Üye
  bir iş yerinde devamlı toplantı yapılması çalışanlarında sıkarken performansları düşer. gereksiz yere yapılan sıkıcı toplantılar çalışanlar için olumsuz etkileri olur. Bunun için daha az önemli konular için toplantılar yapılmalıdır.

 10. 202
  Filiz
  Bayan Üye
  ingilizceyi daha kolay öğrenmek için çok güzel bir yöntem seçilmiş, bir oyunla çocukların daha iyi bir şekilde ingilizce öğrenmeleri hedeflenmiş. çocuklar için eğlenceli bir yöntem şekli.

 11. 203
  Filiz
  Bayan Üye
  günümüzde kadınlar iş hayatının bir çok kesimde yer almaktadır. yinede kadınların yapacakları veya çalışacakları iş ortamları bellidir. kadın çalışanlar erkeklere göre iş yerlerinde daha çok sorun yaşamaktadır.

 12. 204
  Filiz
  Bayan Üye
  iş yerlerindeki çalışanlar arasındaki yaş farkı bazı iş yerleri için sorun oluşturabilir. genç yaştaki kişiler ile daha ileri yaştaki kişilerin iş ile ilgili iletişim sorunu ve anlaşmazlıkların yaşanması mümkündür.

+ Yorum Gönder
17. Sayfa BirinciBirinci ... 14161718 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi