Karma yazılar

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Sevginizi Paylaşmaya Ne Dersiniz ?

  Reklam  Olumlu duygular paylaşıldıkça çoğalır, olumsuzlar paylaşıldıkça azalır. Sevgi, mutluluk gibi duyguları çevremizdeki insanlarla paylaşmak hem bize hem de etrafımızdakilere iyi gelir.
  ForumAlev Cevap: Sevginizi Paylaşmaya Ne Dersiniz ?

 2. 14
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsan hayatta mutluluğu da üzüntüyü de yaşar. Bu durum onu hayattan alıkoymamalı, insan her zaman için umutlu olmalıdır. Başına gelenleri telafi edebilir veya yeni yollar çizebilir. 3. 15
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insanın bir ismi vardır. Bu isim insana doğduğu zaman ailesi tarafından verilir. Bir ismin anlamı ve çağrıştırdı mana önemlidir. Her insan ismini sevmeli, anlamı uygun ise benimsemelidir. 4. 16
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta iyi günler de kötü günler de vardır. Biz zorlukla karşılaştığımızda bunu aşmaya çalışmalıyız. Bir hedefe ulaşmak için bazen en başından başlamamız gerekebilir.

 5. 17
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar kendimizi tanımadan hayat mücadelesini çok hızlı bir şekilde tüketim gidiyoruz. Önce kendimizi iyi tanımalıyız. yapacaklarımızı neyi başaracağımızı bilmeliyiz. Hayat mücadelemizi ona göre yapmalıyız.

 6. 18
  Filiz
  Bayan Üye
  Başarılı olmak için durmadan çalışıp çabalıyoruz. Başarılı olmak istiyorsak kendimize güvenimiz olmalıdır. Kendimizi kaygı endişenin içine kaptırırsak hiş bir işte başarılı olamayız. Düşüncelerimiz sağlıklı olmaz düzgün karalar veremeyiz.

 7. 19
  Filiz
  Bayan Üye
  Sosyal hizmetler yurtlarında kalan öğrenciler daha düzenli hayatları olduğu için daha başarılı olurlar. Düzenli yemek saatleri, yatma saatleri ve belirli saatlerde uyuma ve ders çalıştıkları için olabilir. Evde kalan öğrenciler daha rahat ve istedikleri gibi kendilerine zaman ayırdıkları için düzenli ders çalışamıyorlardır. Daha başarısız olabilir.

 8. 20
  Filiz
  Bayan Üye
  Genelde bir çok öğrenci derslerini zamanında yapmaz. Akşam yaparım, daha sonra yaparım, daha çok var haftaya yaparım der. dersin günü geldiğinde artık şaşırır ne yapacağımızı bilemeyiz. Öncelikle hiç bir işimizi ertelemeyelim zamanında yapılan iş her zaman daha doğru ve düzgün iştir.

 9. 21
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Çocuklara Konferans Vermeyin, Oyunlarla öğretin...

  Reklam  Çocukların öğrenme yeteneği farklıdır. devamlı şunu yap bunu yap demekle sürekli anlatmakla çocuklar bir şeyler öğrenmez öğrense bile hemen geri unutur. Çocuğumuz kalıcı bir şeyler öğrenmesini istiyorsak oyunlarlar veya resimli çizimlerle öğretirsek daha akılda kalıcı olacaktır.

 10. 22
  Filiz
  Bayan Üye
  İyi bir uyku çekmek için öncelikle kendimizi rahatlatmalıyız. Günün yorgunluğunu ve stresini atmaya çalışalım. Yatmadan önce Ilık süt bazı meyveler ve bitki çayları daha rahat ve huzurlu uyumamızı sağlayacaktır.

 11. 23
  Filiz
  Bayan Üye
  Bizde dedikodu yapmak günah ve ayıp derlerdi. Araştırmalara göre karı koca dedikodu demeyelimde konuşarak birbirlerini daha iyi anlayarak yakınlaşırlar. Konuştukları içi evli çiftler arasında daha mutlu ve huzurlu olurlar.

 12. 24
  Filiz
  Bayan Üye
  Yarışarak mutlu olabiliriz. Kazanan kendimiz olduğu zaman, aşırı yarışma isteği kazanma hırsı insana belli bir dönemden sonra zarar verir. Kazanma duygusu her zam insanı mutlu eder, haz verir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi