Karma yazılar

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 37
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Kendin Olma ! Kendinden Fazlası Ol !

  Reklam  Hayatta her zaman için bir şeyler yapmanın mücadelesi içinde olmalıyız. Yapmamız gereken bir işi en iyi biçimde yapmaya çalışmalıyız. Ancak bu şekilde hayatın tadına varabiliriz.


  Bu Yazı Cevap: Kendin Olma ! Kendinden Fazlası Ol ! İsimlidir

 2. 38
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta pek çok şeyi yapabilecek zamana sahibiz. Bu zamanı güzel ve faydalı işler yaparak değerlendirebiliriz ve öyle yapmalıyız. Durağan bir yaşam tercih etmemeliyiz.

 3. 39
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta elde etmeyi istediğimiz her şeyin bir bedeli vardır. Başarıyı elde etmek istiyorsak çalışmayı ve yorulmayı göze almalıyız. Bedelini ödemeden hiçbir şeye sahip olamayız.

 4. 40
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayat bir mücadeledir. Bu mücadeleyi en iyi şekilde tamamlamak için hayatın akışına ayak uydurmak zorundayız. Hayat bize neyi yapmayı gerektiriyorsa onu yapmalıyız.

 5. 41
  Filiz
  Bayan Üye
  İş yerimiz çalıştığımız ve başarılı olmak için uğraştığımız bir ortamdır. Bu nedenle orada her zaman bir sorumluluk hissederiz. Yapmamız gereken işleri fazla düşünmek bizi strese sokabilir.

 6. 42
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta bazen olumsuz ve kızdırıcı durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle durumlar karşısında öfkelenmek norma olabilir. Ancak kontrol altına alamadığımız öfke bize etrafımızdakilere zarar verir.

 7. 43
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta her duygunun insanlar için yaşanması gerekir. Öfke de bu duygulardan biridir. Öfke kontrollü olduğu ve zarar vermediği sürece insana öğreteceği şeyler olur.

 8. 44
  Filiz
  Bayan Üye
  Bazen anlaşılması güç, davranışlarına ve sözlerine anlam veremediğimiz insanlarla iletişim kurmak zorunda kalabiliriz. Bu insanlara karşı her zaman için mesafeli ancak anlayışlı yaklaşmalıyız.

 9. 45
  Filiz
  Bayan Üye
  İş görüşmelerine gitmeden önce sorulabilecek soruların araştırması yapılmalı ve cevap düşünülmelidir. Her zaman için öz geçmişinizin olmasına özen gösterin.

 10. 46
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta yakınlarımızın olumsuz yönlerini değiştirmeye çalışmamız faydalı olur. Bu nedenle onlara iyi davranışlar edinmelerinde yardımcı olmalıyız. Bunu kırıcı olmadan yapmalıyız.

 11. 47
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insanın üzüntülü olduğu, mutlu olmayı istediği ancak olamadığı anları olabilir. Bu gibi durumlarda düşünerek bizi mutlu edecek işlere yoğunlaşabiliriz.

 12. 48
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Görüsmeye Giderken

  Reklam  İş görüşmesine gitmeden gönce görüşeceğiniz kişi ve iş yeri hakkında kısa bir araştırma yapmak faydalıdır. Her zaman için öz geçmişiniz bulunmalıdır.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi