Karma yazılar

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 73
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Çekinleklik ve kurtulma yolları 1

  Reklam  Çekingenlik çocukluk yıllarına dayanan bir durumdur.Ailenin baskısı çocukların çekingen olmalarına ve hayatları boyuncada bu özelliği devam etmelerine neden olmaktadır.Utanmak güzel bir duygudur ama kendine güvenen ve kişiliği oturmuş insanlar daha başarılı olmaktadır.


  Sayfa Yedide Cevap: Çekinleklik ve kurtulma yolları 1 Yazıyı Okumaktasınız

 2. 74
  Filiz
  Bayan Üye
  Yaşlı insanların kan akış hızları düştüğü için ve organlarının eskimesi dolayısıyla fazla üşümeleri gayet doğaldır.Sürekli üşüme duygusu insan psikolojisini bozan bir durumdur.Yaşlandığını bilmek ve buna bağlı vücut fonksiyonlarının yavaşlaması o insanlar üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır.

 3. 75
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsan ilişkilerinde bir birliktelik olacaksa iki tarafın da fedakarlık yapmaları gerekecektir.Fakat bir taraf sürekli daha çok fedakarlık yapar.Çünkü yapmadığı zaman huzursuzluklar olur ve bu ilişki uzun ömürlü olmaz.

 4. 76
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar hata yapa yapa doğruyu öğrenirler.Bildiğimiz her doğruyu kendiliğinden yada okuyarak öğrenmiyoruz.Davranışlarımız,eylemlerimiz,konuşmal arımız da yaptığımız hatalardan ders çıkartarak da doğruları bulabilmekteyiz.

 5. 77
  Filiz
  Bayan Üye
  Çocukların da sosyalleşmesi gerekmektedir.Onlar sadece okulda değil aynı zamanda aile içinde komşularla ve akrabalarla da iletişim kurmaları gerekir.Böylece sosyalleşen çocuk aile kıymetini anlar.Çocukların başarılı olma yolundaki önemli adımlardan biri de sosyal olmalarıdır.

 6. 78
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanların takıntıları olabilmektedir.Bu takıntılar hastalık düzeyinde oldukları zaman bir doktora başvurmaları gerekmektedir.Kiminin simetri takıntısı olur,kiminin ters duran terlik,kiminin daha farklı takıntıları olabilir.Bunların da yine tedavisi önce kendimizde başlamaktadır.

 7. 79
  Filiz
  Bayan Üye
  Gittiğimiz iş görüşmelerinde rahat tavırlar sergilemek, heyecanlanmamak herkesin arzusudur.Bunu yapabilen ise çok azdır.Çünkü işe girmek ve çalışmak para kazanmak isteriz bunun getirdiği heyecanı yenmek zordur.Rahat olmak için önemsememek gerekir.Bu iş benim hayatımın anlamı gibi bakarsak o zaman başarılı olamayız.

 8. 80
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar her şeyden önce kendilerini sevmelidir.Kendini seven insan aynı zamanda kendi değerini bilen insandır.İnsanlar kendi değerlerini arttırmak için iyi bir insan olmalıdır.Doğru dürüst ve ahlaklı olmalıdır.Diğer değerler olan maddi değerler olmasa bile bu değerler insanı yüceltir.

 9. 81
  Filiz
  Bayan Üye
  bir çocuğa özgen vermek değerli olduğunu vermek kendini daha iyi hissetmesini sağlar. daha başarılı olması çocuğun mutlu huzurlu olarak gelişmesine yardımcı olur.

 10. 82
  Filiz
  Bayan Üye
  iyi bir izlenim vermek kişi için önemlidir. bunun için kendinizi tanımalısınız, giyim ve kuşamınıza dikkat etmelisiniz,konuşmanız akıcı ve düzgün olmalı karşıdakinizi etkilemelisiniz.

 11. 83
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Geçmiş Yaşantılarımızın Bugünkü Yaşantılarımıza Etkisi

  Reklam  geçmişteki yaşantılarımız bu günkü yaşan yaşantımızı etkiler, çünkü çocuklukta yaşadıklarımız ileriki hayatlarımızda bize nasıl bir insan olacağımızı gösterir. çocukluktaki sorunlar zamanla bilinç altına yerleşerek ileri ki yaşlarda sorunlu bir insan olmamızı sağlar.

 12. 84
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Aklınızı Geliştirmek Için 11 öneri!

  Reklam  aklımızı geliştirmek unutkanlığa son vermek için yapılması gereken en önemli neden stresi azaltmaktır.hayata sıkı bağlanmalı eş ve dostlarla iyi vakit geçirmeli, düzenli beslenme ve düzenli uyku ve sporda hafızayı güçlendirmede yardımcı olur.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi