Karma yazılar

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 97
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: 60 Saniyede Moral Depolama Metodu.

  Reklam  insanın güne moral depolayarak başlaması güne başlaması gününün daha iyi geçmesini sağlar. sabahları yataktan kalkıp elimizi yüzümüzü yıkadıktan sonra kendimizi iyi hissetmek için bir kaç güzel sözü kendimize söyleyelim.


  Sayfa 9 Cevap: 60 Saniyede Moral Depolama Metodu. Başlıklı Yazı

 2. 98
  Filiz
  Bayan Üye
  koku duygusu insanların hata yapmasına neden olabilir. çünkü korku insanların duygularını ve aklını karıştırabilir. aklı karışan insan yanlış kararlar vererek tuzağa düşebilir.

 3. 99
  Filiz
  Bayan Üye
  hepimizin hayattan beklentileri vardır. bir çoğumuz mutlu olmak isterken bazıları da mutluluğun güçten geldiğini zannederek kendini güçlü olma her şeyi elde etme hissine kapılarak gerçek anlamda etrafında kimse olmayacaktır.

 4. 100
  Filiz
  Bayan Üye
  bir ömür boyu mutlu yaşamak her çiftin isteğidir. çiftlerin her ikisi de fedakarlık yaparak evliliklerini sürdürmeleri gerekir. anlayış ve saygı çok önemlidir. eşler birbirlerini ihmal etmedikleri sürece bir yastıkta kocayacaklardır.

 5. 101
  Filiz
  Bayan Üye
  bütün kadınlar çiçek almaktan hoşlanır özellikle de sevdiği birinden, kadınların hassa oldukları bir konudur özelliklede özel günlerde hatırlanıp çiçek alınması kadınların kendilerini özel olduklarını hissetmelerini sağlar.

 6. 102
  Filiz
  Bayan Üye
  genelde insan grupları kendilerine bir lider veya önderlik edecek birini aradıkları için kendilerine yol gösteren ve benimsedikleri kişiyi takip etmek gibi eylemlerde bulunurlar.

 7. 103
  Filiz
  Bayan Üye
  bazı günler insanın üstünde bir ağırlık bir yorgunluk hissi olur. çok işi varmışta hiçbir şey yapamıyormuş gibi veya yapacak hiç bir işi yokmuş gibi olabilir. bir şeyler yapmadan beklemek insanı bazen bunaltıcı şekilde üzebilir.

 8. 104
  Filiz
  Bayan Üye
  yaratıcı olmak herkesin zeka yapısıyla ilgilidir. herkesten yaratıcı fikirler çıkmaya bilir yada yaratıcı düşünceye sahip değildir. yaratıcı olmak ayrı bir yetenektir.

 9. 105
  Filiz
  Bayan Üye
  mevsim değişikliği düzensiz uyku beslenme sorunu veya sağlık sorunu gibi sorunlarımız yok ise fakat kendimizi devamlı yorgun ve bitki hissediyorsak psikolojik olabilir bir doktora baş vurmak gerekir.

 10. 106
  Filiz
  Bayan Üye
  insanın kendi değerleri inançları ve ahlakı varsa yalnız olduğunda bile yanlış yapmamalıdır. kimse görmüyor diye kendine pay çıkarıp fırsat yaratmamalı.

 11. 107
  Filiz
  Bayan Üye
  hayırlı bir erkek, iyi bir eş yapılması gerektiği şeyleri bilir. bir erkek hayatında hem kendisi hemde ailesi için huzur ve mutluluk istiyorsa elinden geldiğince başarılı bir şekilde ailesine bağlı olur.

 12. 108
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Gençlerin aklı gerçekten bir karış havada, artik bilimsel bahaneleri de var!

  Reklam  ergenlik çağı hem çocuk hemde aile için zor bir süreçtir. önemli olan bu zor süreci sorunsuz şekilde atlatmak ve yetişen gençlerimizi iyi bir şekilde yetiştirmek gerekir ki ileriki yaşlarda kişiliğiyle düzgün oturmuş bir nesil ortaya çıksın.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi