1097 Gündür Ölmeyen Ölemeyen Adeta Sürünen Ariel Şaron

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden 1097 Gündür Ölmeyen Ölemeyen Adeta Sürünen Ariel Şaron ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  liceli21
  Özel Üye
  Reklam

  1097 Gündür Ölmeyen Ölemeyen Adeta Sürünen Ariel Şaron

  Reklam  1097 Gündür Ölmeyen Ölemeyen Adeta Sürünen Ariel Şaron

  Forum Alev
  ARİEL ŞARON 1097 GÜNDÜR ÖLEMEDİ


  Mescid-i Aksa'nın işgalinden sonra yaptığı ziyarette “Filistinlileri ezmekten mutluluk duyuyorum” diyen İsrail eski Başbakanlarından Ariel Şaron, yıllardır komada yaşam mücadelesi veriyor.

  Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Davos'ta dile getirdiği “Tank üzerinde Filistin'e girmekten mutluluk duyuyorum..” diyen İsrail eski Başbakanlarından Ariel Şaron, yıllardır komada yaşam mücadelesi veriyor.
  İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron'un, beyin kanaması geçirdikten sonra kaldırıldığı hastanede komaya girmesinin üzerinden 3 yıl geçti. Beyin kanaması geçirdikten altı hafta sonra 4 Ocak 2006'da hastaneye kaldırılan 79 yaşındaki Ariel Şaron'un koma hali hala sürüyor. Ölmeyen Şaron, 3 yıldır can çekişiyor.

  TEL AVİV'DE REHABİLİTASYON MERKEZİNDE
  Tel Aviv'de bir rehabilitasyon merkezinde siyasetten uzakta bulunan Şaron'a iki oğlu bakıyor. Her ne kadar beslenme tüpüne bağlı olsa da, doktorları, Şaron'un diğer vücut fonksiyonlarının normal çalıştığını belirtiyor. Doktorlar, beyninin çok yavaş çalışmasına rağmen Şaron'un yakınlarının seslerine tepki gösterdiğini kaydediyorlar. Şaron'un bulunduğu Şeba Tıp Merkezi'nden yapılan son açıklamada "Şaron'un tıp merkezine geldiğinden beri komada olduğu; ancak bazı uyarılara tepki verdiğinin gözlendiği" belirtildi. Açıklamada Şaron'a yeterli tıbbi müdahalenin yapıldığı ve bir ameliyata gerek olmadığı belirtildi.

  FİLİSTİNLİLERİ EZMEKTEN MUTLULUK DUYAN BAŞBAKAN
  Ariel Şaron, Mescid-i Aksa'nın işgalinden sonra yaptığı ziyarette “Filistinlileri ezmekten mutluluk duyuyorum” demişti. 1982'de İsrail Savunma Bakanı olarak Lübnan'da Sabra ve Şatila kamplarında Filistinli mültecilerin katledilmesinin emrini veren Ariel Şaron, adını tarihe, Filistinlilere yaptığı katliamlarla yazdırdı. Şaron'un, 28 Eylül 2000'de Mescid-i Aksa'yı ziyaret etmesinden sonra çıkan olaylarda 1000'e yakın Filistinli hayatını kaybetmişti. Şaron, ‘Yahudi halkının en kutsal mekanlarından birinde neler olduğunu görmeye geldim..' demişti. Ariel Şaron başkanlığında kurulan Ulusal Birlik Koalisyonu'nun ortaklarından aşırı dinci Şas Partisi'nden haham Ovadia Yosef, "Araplara acımamak ve üstlerine füze yağdırmak, bu kötü adamları, bu uğursuzları yok etmek gerekir' demişti.

  Başbakan Erdoğan'ın da Davos'ta dikkat çektiği kişilerden bir tanesinin Şaron olduğu belirtildi. Bilindiği gibi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Perşembe günü Davos'ta gerçekleştirilen Gazze forumunda İsrail Cumhurbaşkanı Peres'in bağırarak yaptığı açıklamalara cevap verirken, kendisine Filistin'e tank üzerinde girmekten zevk alıyorum diyen Başbakanları olduğunu hatırlatmıştı.
 2. 2
  gFb-Mmth
  Özel Üye

  --->: 1097 Gündür Ölmeyen Ölemeyen Adeta Sürünen Ariel Şaron

  Reklam  Eminim ki Allahta Sana bu acıları cektirmekten mutLuluk duyuyordur ;) 3. 3
  AdamIm
  Üye
  Yaptıklarının cezasını çekiyor.darısı diğerlerinin başına... 4. 4
  12acc
  Emekli
  Diğerleri ne zaman sürünmeye başlayacak acaba sabırsızlıkla bekliyorum;)


 5. 5
  NURİDAYI
  Emekli
  bende merak ediyıom bunlar nezaman sürünecekler elbette yarınbirgün sürünmeye başlarlar

 6. 6
  seco00006
  Usta Üye
  herkes yaptığını çekiyor çok şükür...


 7. 7
  mustear
  Yeni Üye
  Allah Sağlıksız, eziyetli, çok acılı ve uzun ömürler versin...

 8. 8
  Ziyaretçi
  Allahın ve meleklerin laneti günahsız insanları çocukları gözünü kırpmadan öldüren şaron ve onun gibilerin üstüne olsun allahım bizi acı çeksek aç da kalsak müslüman olarak kurandan ve muhammed mustafanın şefatinden mahrum etme amin

 9. 9
  Ziyaretçi
  Buradan israile sesleniyorum başınız sağ olmasın

 10. 10
  Ziyaretçi
  Allah bu israillilerin belasını verecek inşallah dünyada olurda bizde görürüz

 11. 11
  Ziyaretçi

  Cevap: 1097 Gündür Ölmeyen Ölemeyen Adeta Sürünen Ariel Şaron

  Reklam  işte böyle köpeklerin sonu böyle olur herkese ibretlik olsun

+ Yorum Gönder
ariel şaron neden ölmüyor,  ariel şaron ölemiyor,  ariel şaron domuz,  ariel şaronun ölmeden önceki son hali
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi