Ünlülerin Uyuşturucu Karnesi

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Ünlülerin Uyuşturucu Karnesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  liceli21
  Özel Üye
  Reklam

  Ünlülerin Uyuşturucu Karnesi

  Reklam  Ünlülerin Uyuşturucu Karnesi

  Forum Alev
  Ünlülerin uyuşturucu karnesi

  ‘Yaprak Dökümü’ dizisinin Şevket’i Caner Kurtaran'ın kokain yüzünden hastanelik olması uyuşturu ile başı belaya giren ünlüleri akla getirdi.

  Başı uyuşturucu ile belaya giren ünlü isimler...
  ‘Yaprak Dökümü’ dizisinin Şevket’i Caner Kurtaran, geçen yıl kokain yüzünden rahatsızlanınca hastaneye kaldırılmıştı. İki yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Kurtaran’ın davası sürerken, geçtiğimiz günlerde kokainden ikinci kez hastanelik olduğu ortaya çıktı. Uyuşturucu, sanat dünyasında ilk kez gündeme gelmiyordu tabii. Daha önce de pek çok ünlü isim zanlı olarak sorgulandı, bir o kadarının kullandığı ortaya çıktı. Mahkum olanlar da cabası... Hafta Sonu, dünden bugüne uyuşturucunun esiri olan yerli ve yabancı ünlülerin dosyasını açtı. İşte bomba gibi patlayan uyuşturucu olayları ve bu olaylara adı karışanlar, sorgulananlar, mahkum olanlar ve hayatını kaybedenler…


  AZER BÜLBÜL
  Şarkıcı Azer Bülbül de bir zamanlar uyuşturucunun pençesindeydi. Hatta komaya girmişti. Ancak Bülbül, tedavi gördükten sonra yaptığı açıklamada, “Uyuşturucuya tövbe ettim” dedi.


  YILDIZ TİLBE
  1996 yılında esrar kullandığı için gözaltına alındı. Tilbe, Balıklı Rum Hastanesi’nde esrardan kurtulmak için tedavi gördüğünü açıkladı.


  BURHAN BAYAR, İBRAHİM TATLISES
  Burhan Bayar olayından yıllar sonra uyuşturucu kullandığı sık sık gündeme gelen İbrahim Tatlıses, bir televizyon programında geçmişte bunu denediğini, gençlerin kesinlikle uzak durması gerektiğini kendisi açıkladı. Besteci ve plak şirketi sahibi Burhan Bayar, 1981 yılında esrar içen bir grubun arasında İzmir Fuarı’nda yakalandı. Bu olay nedeniyle İbrahim Tatlıses de gözaltına alındı. Ancak Burhan Bayar’ın “Ben kullanıyorum, o değil” demesiyle serbest bırakıldı. İlginçtir, bu olaydan sonra 1987 yılında polise hakaret suçundan Buca Cezaevi’ne gönderilen Tatlıses’in koğuştaki arkadaşlarından birisi de uyuşturucudan tutuklanan sazcısı Mustafa Özhan’dı.

  DURUL BAZAN  "Emret Komutanım" dizisinin başrol oyuncusu eski manken Seda Akman'a ait villaya jandarma baskın düzenledi.Akman'ın kız kardeşi Eda Akman ile oyuncu Durul Bazan'ın da aralarında bulunduğu 15 kişi kokain kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

  NİRAN ÜNSAL

  Şarkıcı Niran Ünsal, eski eşi Peker Açıkalın’ın da uyuşturucu kullandığını, “Peker’in suratına bakın, uyuşturucu kullanıp kullanmadığını anlarsınız” diyerek açıklamıştı.

  OKAN KARACAN

  Adı uyuşturucuyla anılan ünlüler kervanına Okan Karacan da katıldı.Polis Karacan'ı uyuşturucu madde kullanımına teşvik etmekten ve müşteri bulmaktan gözaltına aldı.Karacan daha sonra serbest bırakıldı.

  ÖZLEM TEKİN

  Polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda, rockçı Özlem Tekin’le beraber gözaltına alınanlar arasında Sevda Demirel, Sinem Üretmen, Ferhat Şirin ve Sibel Gökçe vardı (1997).


  SEDA AKMAN  "Emret Komutanım" dizisinin başrol oyuncusu eski manken Seda Akman'a ait villaya jandarma baskın düzenledi.Akman'ın kız kardeşi Eda Akman ile oyuncu Durul Bazan'ın da aralarında bulunduğu 15 kişi kokain kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı.


 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Ünlülerin Uyuşturucu Karnesi

  Reklam  insan para çok kazanınca artık yapacak bir şey kalmıyor manevi anlamda doyumsuz olunca ne yapacaklarını şaşırıyorlar manevi destek yok aile sıcaklığı yok gidip kendini saçma sapan uyuşturucuya veriyorlar+ Yorum Gönder
kokain içen ünlüler,  uyuşturucu kullanan yabancı ünlüler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi