Sinek katliamı nasıl yapılır!!!

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Sinek katliamı nasıl yapılır!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  P®øƒєﻛﻛíøиαL
  Usta Üye
  Reklam

  Sinek katliamı nasıl yapılır!!!

  Reklam



  Sinek katliamı nasıl yapılır!!!

  Forum Alev
  Sinek katliamı nasıl yapılır!!!

  1- Aynı anda iki gazete Başı neredeyse tamamen kendi etrafında dönen ve gözü 4 bin lensten oluşan bu müthiş yaratıkların aslında bir çok zayıf yönü de var. Örneğin sinekler havalanma anında bir süre sadece tek yöne doğru gidebilirler. Bu da kendilerini kolay av yapar. Bir başka avantajınız ise sineklerin aynı anda tek tehdide karşı kendilerini savunabilmeleri. Her iki elinize de birer gazete alın ve saldırın!





  2- Sıcak veya soğuk baskı Sinekler çok sıcak ve çok soğukta uçamazlar. 38 derecenin üstünde veya 9 derecenin altında yaşamaları mümkün değil. Evinizin sıcaklığını ayarlayın ve onları etkisiz hale getirin.






  3- Elektrik süpürgesi Sineklerin arkasında tehlike algılayıcısı yoktur. Duvardaki sineğe arkadan yaklaşın ve elektrik süpürgenizi çalıştırın. İşlem tamamdır.




  4- Sinek yiyen çiçek Bu yöntemi mutlaka duymuşsunuzdur. İki yaprağı arasına sinek konan çiçek aniden kapanıyor ve sineği güzelce sindiriyor.





  5- Elastik bantlar Sineklerin konunca ayaklarının yapıştığı bu bantlar, aynı zamanda sonları da oluyor.





  6-Saç spreyi Saçlarınızı donduran bu spreyler aynı şeyi sineğe de yapar ve sinek donup kalır.





  6- Alternatif spreyler Pahalı sinek spreyleri yerine evde kendiniz bir şeyler yapın. Örneğin bulaşık deterjanı sineğin solunumunu keser. Sirke veya cam siliciler de iyi iş görür.





  7- Klasik sinek yok edici Sinekleri klasik vurma yöntemiyle yok eden bu alet, çok sayıdaki hava boşluğuyla sineğe tehlike sinyalini hissettirmez.





  8- Tipik elle öldürme En eski ve en tatmin edici yöntemdir. Burada anahtar ellerinizi sineğin olacağını tamin ettiğiniz yerden biraz daha yüksekte şaplatmanızdır.





  9- Yapışkanlı sinek kağıtları Ticari olanları yerine bir kağıdı yapışkanla kaplayın üzerine de muz dilimleri koyun. Sinekler buna hayır diyemez. Sadece sıvı ile beslenen bu hayvanlar önce yiyeceğe kendilerine has bir sıvı salgılar sonra çözünen yiyeceği içlerine çekerler. Tabi bu sırada yapışkanımız görevini görecektir.




 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Sinek katliamı nasıl yapılır!!!

  Reklam



  Özellikle yaz aylarında sineklerin durmadan tepemizde uçmaları ve ses çıkarmaları sinir edici olabiliyor. Öldürmek için çeşitli yöntemler var ama pencere açınca çıkması daha iyi.







+ Yorum Gönder
sinek yapışkanı nasıl yapılır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi