Evliyim Ama Uygunum Diyenlere Şok !!

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Evliyim Ama Uygunum Diyenlere Şok !! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Evliyim Ama Uygunum Diyenlere Şok !!

  Reklam  Evliyim Ama Uygunum Diyenlere Şok !!

  Forum Alev

  'Evliyim Ama Uygunum' Diyenlere Şok !!


  Evli olan ve buna karşın partner arayanların kullandığı evliyimamauygunum.com adlı site sanal korsanların eline geçti. Ahlaki değerlere aykırı yayın yapan siteleri ele geçireceklerini ifade eden Cyber Warrior (Siber Savaşçı) adlı hacker grubu, evliyimamauygunum.com veri tabanını ve üye bilgilerini aynı adresten ifşa edeceklerini duyurdu.

  Son haftalarda sık sık gündeme gelen “çokeşli evlilerin cinsel birliktelik platformu” evliyimamauygunum.com adlı site çökertildi. Siteyi ele geçiren sanal korsanlar, anasayfaya “Bu Siteye Erişim CW Kararı ile Engellenmiştir!” başlığı altında bir açıklama yerleştirdi. Açıklamada, “Bu ülkede, bizim internetimizde, bizim ahlak değerlerimize, Aykırı yayın yapanlar şunu asla unutmasınlar ki; Türk Internet aleminde CW Akıncıları vardır” denildi.

  Sitenin, yayın yaptığı dönemde kullandığı "Dünya'nın çivisini biz çıkarmadık, biz geldiğimizde çivi çıkmıştı. Biz sadece çıkmış çivi ile oynuyoruz" şeklindeki sloganına karşılık hackerlar “Biz de geldik o çiviyi çakıyoruz” dedi.

  ÜYE BİLGİLERİ AÇIKLANACAK

  Cyber Warrior grubu, anasayfaya yerleştirilen yazıda, üye bilgilerini açıklayacaklarını şöyle ifade etti: “evliyimamauygunum.com veritabanı ve Ahlak kavramından yoksun üyelerinin bilgilerini yakında buradan deşifre edeceğiz.” Sitenin yaklaşık 30 bin üyesi bulunuyor.

  hurriyet.com

 2. 2
  fero74
  Üye

  --->: 'Evliyim Ama Uygunum' Diyenlere Şok !!

  Reklam  Evli ve tek Eşliliği savunan bir erkek olarak CW Akıncılarını taktir ettim.
  Umarım bu tür sitelere olan akınları devam eder.Bilgilendirme için
  sagolasın. 3. 3
  muratsonkaya
  Üye
  bu siteyi posta gazetesinin pazar eklerinde görmüştüm.tam iki sayfa sitenin sahipleriyle olan röportajları yayınlanmıştı.Aldatmayı savunan zinayı güzel gösteren bir tavrı savunuyorlardı .
  işin garibi gazetenin o günkü haberlerinde 3 tane haber dikkatimi çekti ,bir kız evlilik dışı meydana gelmiş günahsız yavrusunu öldürmüştü.diger ikiside aldatılan eşler di ve onlarda iki cana kıymıştı.şimdi bile açsanız haberleri bu tür olaylara rastlarsınız.
  bu siteyi indiren arkadaşlara helal olsun...
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi