Çağatay Ulusoy hakkında bilinmeyenler

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Çağatay Ulusoy hakkında bilinmeyenler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Aytu
  Bayan Üye
  Reklam

  Çağatay Ulusoy hakkında bilinmeyenler

  Reklam  Çağatay Ulusoy hakkında bilinmeyenler

  Forum Alev
  Çağatay Ulusoy hakkında bilinmeyenler Röportaj  Çağatay Ulusoy, Posta Gazetesinden Suna Akyıldız’a hakkında bilinmeyenleri anlattı…

  Geçtiğimiz günlerde adının Selin Boronkay ile aşk dedikodularına karıştığı Çağatay Ulusoy asla manken ve oyuncu sevgilisi olmayacağını söyledi.
  Ulusoy ‘un yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü

  Manken ve oyuncu olan bir sevgilisi olmasını istemediğini belirten Çağatay Ulusoy ” Büyük konuşuyorum evet. Allah belamı versin bir tane manken oyuncu sevgilim olmayacak. Rol gereği bile olsa bir erkekle öpüşmeleri, bir erkekle verdikleri samimi pozlar beni rahatsız eder. Benim dokunduğum beraber uyuduğum insana kimse dokunmamalı. İlişki bazında bu piyasada temiz kalmak zor. Manken’le oyuncuyla hayatta işim olmaz” şeklinde konuştu.

  Çağatay Ulusoy ‘un özel hayatı hakkında yaptığı bu açıklama yakışıklı oyuncunun hayranlarını rahatlattı. Hayranları Ulusoy ‘a o kadar bağlanmış ki, genç oyuncunun bir sevgilisi olması fikrine pek sıcak bakmıyorlar.
 2. 2
  BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Çağatay Ulusoy hakkında bilinmeyenler

  Reklam  Çağatay Ulusoy genç bir oyuncu olmasına rağmen kısa sürede hayran kitlesi bir anda yükselten ünlülerden biridir. Oyunculuğun yanında mankenlik de yapmaktadır.+ Yorum Gönder
çağatay ulusoyun bilinmeyenleri,  çağatay ulusoy ile ilgili bilgiler ve başlıklar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi