Mesajlarda Anlamsız Cümle Kurmak

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Mesajlarda Anlamsız Cümle Kurmak ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 229
  Filiz
  Bayan Üye
  Atatürk ileri düşünceli, üstün meziyetleri olan, zorluklar karşısında zekası ile üstesinden gelebilen iyi bir asker iyi bir devlet adamıdır. Dünyaya gelmiş ender insanlardan biridir.

 2. 230
  Filiz
  Bayan Üye
  Atatürk Cumhuriyeti kurduktan sonra dış politikaya önem vermiştir. Türkiye'nin tanınması gelişmesi sağlamak için, Türkiye sınırları içinde huzurlu bir şekilde yaşamak ve komşularıyla iyi geçinmek için dış politikaya önem vermiştir.

 3. 231
  Filiz
  Bayan Üye
  Atatürk gerek savaş zamanı gerek barış zamanlarında yurdun bir çok yerini gezmiştir. Yurttaki gelişmeleri yakından takip etmek halkın sorunlarıyla ilgilenmek için geziler yaparak incelemelerde bulunmuştur.

 4. 232
  Filiz
  Bayan Üye
  Osmanlı imparatorluğu döneminde oldukça büyük donanmaya sahip olup denizler hakimi bir cihan devletidir. İspanya, Fransa ve Venedik gibi ülkelerin donanmaların toplamı bile Osmanlı donanmasıyla baş edemez durumda idi.

 5. 233
  Filiz
  Bayan Üye
  Atatürk her alanda yenilikçi ve devrimci bir liderdi.Ülkenin ve milletin ihtiyaç duyduğu her alanda yenilikler ve inkılaplar yapmıştır.Bunları yapmak o zamana göre kolay olmamasına rağmen bunu gerçekleştirecek kadar cesur ve ileri görüşlü bir liderdi.

 6. 234
  Filiz
  Bayan Üye
  Anıtkabir bir milletin kurtuluşuna önderlik yapmış bir lider olan Atatürk'e yakışır bir anıttır. Mimarisi yapısı ve Atatürk anmak ve anlamak için ziyaret edilmesi gerekmektedir.

 7. 235
  Ziyaretçi
  Lanet kelimesinden alabildiğine rahatsız olan bir düşünceye sahibim.hele birisini lanet edecek duruma getirmişsem.güneşin buzu erittiği gibi iç dünyam hüzünle kaplanır.birisinin bana ceza vermesine gerek yoktur zaten.derinden derine cezamı çekmeye başlarım.hele hele insanın en sevdiği kişisinden lanetler alıyorsa söyliyecek söz ,savunulacak hayatın içinde hayat bitiyor demektir.

 8. 236
  Ziyaretçi
  Nice aşklar vardır kavuşulduğu zaman biter.Nice aşklar vardır ebediyyen sürer.aşkın,sevginin,saygının mutluluğun,güvenin olduğu aşk çemberi içinden çıkmayanlara ne mutlu.

 9. 237
  Ziyaretçi
  bir hoşçakala
  sığdırdı beni
  yere göğe
  sığdıramadığım...

 10. 238
  Ziyaretçi
  Hayatıma sen girdin hayatimi güzelleştirdin seni tanıdığım günden beri kendimi unuttum

 11. 239
  EFRUMİE
  Bayan Üye
  Temellerini İslam dini üzerine oturtan Osmanlı Devleti Öldükten sonra zengin olan kişilerin mallarını hayır yolunda ve kamu yararına kullanmak amacıyla müsadere usulü ile sistemi kendi elinde toplamıştır. Gayrimenkul malları akrabaları arasında paylaştırılır menkul olan malları ise devlet kamunun ihtiyaçları için kullanır.

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 11 kişi