Hadi salla

+ Yorum Gönder
17. Sayfa BirinciBirinci ... 14161718 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Hadi salla ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 193
  Filiz
  Bayan Üye
  Osmanlı devletinde veziri azamlık yapmış başarılı bir asker ve devlet adamıdır.Bağdat seferi onun sonunu hazırlamıştır.Görevinden alınıp katledilmiştir.

 2. 194
  Filiz
  Bayan Üye
  Tam bir devlet adamıdır.Ülkemizin yetiştirdiği narin beyinlerden biridir.Anadolunun çeşitli yerlerinde savcılık görevi yapmıştır.

 3. 195
  Filiz
  Bayan Üye
  Halen cezaevinde olan Perinçek işçi partisi genel başkanıdır.Siyasal bigiler fakültesi mezunudur.Hakkında birçok iddia mevcuttur.

 4. 196
  Filiz
  Bayan Üye
  Ülkemizde cumhurbaşkanlığı yapmış,başbakanlık yapmış siyeset ve devlet adamıdır.En çok başbakanlık yapmış siyesetçidir.Darbelere maruz kaldı ama hepsinde tekrar başbakan seçildi.Şu anda emekli ve istirahat ediyor.

 5. 197
  Filiz
  Bayan Üye
  Ak partinin ilk hükümetinde bakanlık yapmış aynı zamanda ekonomiden çok iyi anlayan bir siyaset adamıdır.Kendisinin kurduğu ve genel başkanı olduğu partiyi kapattı ve üniversitede eğitmenliğe devam ediyor.

 6. 198
  Filiz
  Bayan Üye
  Haçlı ordularına karşı mücadeleler vermiş,belkide bugün Türk topraklarında yaşıyorsak bunu Kılışarslana borçluyuz.İslamiyeti haçlılara karşı savunmuş ve bedelini ağır ödemiş ve ödetmiştir.

 7. 199
  Filiz
  Bayan Üye
  Filistinli bir hıristiyan arap olan Said en çok müzakerelere katılır.Filistin temsilcisi olarak mısır dan Enver Sedat Ve Arafat arasındaki görüşmelere katılır.

 8. 200
  Filiz
  Bayan Üye
  Anayasa mahkemesi eski başkanıdır.Görevinden ayrıldıktan sonra milletvekilliğine aday olmuş ama seçilememiştir.

 9. 201
  Filiz
  Bayan Üye
  Gözlerindeki rahatsızlık olmasa idi makamı yüksek görevlerde yer alacaktı.Kısa süreliğine de olsa önemli görevleri icra etmiş bir devlet adamıdır.

 10. 202
  Filiz
  Bayan Üye
  Kendisi milletvekilliği yapmış,Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak birçok görevlerde bulunmuştur.Aynı zamanda İlahiyat Fakültesi mezunudur.

 11. 203
  Filiz
  Bayan Üye
  Fenerbahçe takımının başarılı file bekçisi şimdi Bolusporda oynamaktadır.Milli takımın kalesini de bir zamanlar korudu.

 12. 204
  Filiz
  Bayan Üye
  Halen Fenerbahçede forma giyen futbolcu çevikliği ve hırsı sayesinde sağ kanadın değişmez ismi olmuştur.Aynı zamanda milli takımda da her zaman ilk 11 de forma şansı bulmuştur.

+ Yorum Gönder
17. Sayfa BirinciBirinci ... 14161718 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 26 kişi