Hadi salla

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Hadi salla ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 97
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Faysal

  Reklam  Emir Faysal Orta Doğu olaylarında adı en çok geçen liderlerden biri olmuştur. Türkiye'ye gelip Atatürk ile görüştüğü olmuştur.


  Sayfa 9 Cevap: Faysal Başlıklı Yazı

 2. 98
  Filiz
  Bayan Üye
  Mustafa Sandal'ın son albümü 2012 yılında çıkan Organik adlı albümdür. Ayıca Acun Ilıcalı'nın yarışma programlarından birinde jüri üyeliği yapmaktadır.

 3. 99
  Filiz
  Bayan Üye
  Nuri Bilge Ceylan uluslararası alanda tanınan en önemli yönetmenlerimizden biridir. Ödüllü filmlere imza atmıştır.

 4. 100
  Filiz
  Bayan Üye
  Tom Hanks Dan Brown'un Angels and Demons adlı kitabından uyanlanan Melekler ve Şeytanlar adlı filmde baş rolde oynamıştır.

 5. 101
  Filiz
  Bayan Üye
  Tol Welling Sürüsüne Bereket adlı filmde rol almıştır. Smallville dizisinde Clark Kent karakterini canlandırmış, dizi kısa süre önce final bölümüyle son kez ekrana gelmiştir.

 6. 102
  Filiz
  Bayan Üye
  Leonardo Di Caprio uluslararası alanda tanınmış bir oyuncudur. Titanik filmi hala bir çok versiyonla karşımıza çıkan unutulmayan bir filmdir.

 7. 103
  Filiz
  Bayan Üye
  Genç yaşta pek çok hayran edinmiş ve bir çok filmde rol almıştır. Again 17 (17 Yeniden) adlı bir filmde rol almıştır. Meşhur olduğu film ise High School Musical olmuştur.

 8. 104
  Filiz
  Bayan Üye
  Dawson's Creek adlı dizide canlandırdığı Eric karakteri ile tanınmaya başlayan Jensen Ackles Supernatural dizisi ile kariyerinin zirvesini yaşamıştır. Bir kaç adet filmde rol almış ve filmdeki rol arkadaşı Daniel Harrison ile evlenmiştir.

 9. 105
  Filiz
  Bayan Üye
  Salvador Dali sürrealizmin öncüsü ve bu alanda tanınan ressamdır. Eserlerinde akıp giden saatler karnından çekmeceler çıkan insanlar gibi konuların dışında ve sivil savaşı kendi gözünden çizmiştir.

 10. 106
  Filiz
  Bayan Üye
  Pablo Picasso'nun önemli eserlerinden biri büyük boyutlarda yaptığı İspanya iç savaşını konu edinen Guernica adlı tablosudur. Sergilediği bu tabloya dönemin subayları ve devlet adamları da şahit olmuştur.

 11. 107
  Filiz
  Bayan Üye
  Levent Kırca'nın Oya Başar ile birlikte hazırlayıp rol aldığı Olacak O Kadar adlı televizyon dizisi uzun yıllar boyunca izlenmiş ve büyük beğeni toplamıştır. Dizi kısa skeçlerden oluşuyordu.

 12. 108
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Engin Günaydın (Engin Günaydın Kimdir?

  Reklam  Başarılı bir aktör olan Engin Günaydın Binnur Kaya ile birlikte Vavien adlı sinema filminde de rol almıştır.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 26 kişi