Değişik yazılar

+ Yorum Gönder
17. Sayfa BirinciBirinci ... 14161718 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Değişik yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 193
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta her zaman için bazı şeyleri yapmaya zamanınız olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak eğer isterseniz yapmak istediğiniz her şeyi yapmaya yetecek vaktiniz olduğunu farkedersiniz.

 2. 194
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatımızın değişmesini çoğu zaman isteriz. Bulunduğumuz yerden ve bulunduğumuz yerinde insanlarından kopmak isteriz. Bu durum her insan için geçerlidir ancak bu hayatı güzelleştirebilmenin yolları olduğunu unutmamalıyız.

 3. 195
  Filiz
  Bayan Üye
  Dünyada çoğu zaman çok yalnız veya başarısız olduğumuzu düşünürüz. Bu durum istediğimiz hayatı yaşamamaktan veya istediğimiz insanlarla konuşamamaktan kaynaklanıyor olabilir. Ancak insanlardan beklemek yerine kendi çevremizi güzelleştirebiliriz.

 4. 196
  Filiz
  Bayan Üye
  Eleştiri, her zaman iyiye ulaşmak için gereklidir. İnsanları onları iyileştirecek biçimde eleştirmeli ve biz de aynı davranışı onlardan beklemeliyiz. Yapıcı eleştirilerin çok faydası olur.

 5. 197
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir insan başarı yolunda pek çok engel ile karşılaşabilir. Önemli olan bu engelleri yenmek için çabalamak ve bunları da hayatın bir tecrübesi saymaktır.

 6. 198
  Filiz
  Bayan Üye
  Zaman zaman insanlarıdan uzaklaşmayı veya onları görmemeyi isteyebiliriz. Herkes bazı zamanlar başkaları tarafından anlaşılmadığını düşünebilir. Önemli olan insanları konuşarak sorunlarını çözümlemesidir.

 7. 199
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir insan umursamaz olduğu zaman gördüğü zararların telafisini düşünemez. Ayrıca kendine de pek çok olumsuzluk yansır. Böyle durumlarda hayatın gereklerinden uzaklaşabilir.

 8. 200
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanın mutlu olması kendi elindedir. Mutlu olmak için küçük durumlar yeterlidir. Minik bir başarı, bir hediye, bir sevgi sözü insanı mutlu etmeye yetebilir bile.

 9. 201
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar zaman zaman kızgınlıklar, üzüntüler, sıkıntılar yaşayabilirler. Bu durumdan kurtulmak için kendimizi kontrol etmeyi öğrenebiliriz. Bir anda kararlar vermemeli, davranışlarımızı kontrol etmeliyiz.

 10. 202
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta her zaman için güzel şeyler olmayabilir. Bazen can sıkıcı durumlarla da karşılaşabiliriz. Bu sorunları çözmenin yollarını keşfettikten sonra bizim için sorum olmayacaktır.

 11. 203
  Filiz
  Bayan Üye
  Günümüzde beden dili oldukça önemli bir yere sahiptir. Bir insanın sözleri neler olursa olsun beden dili yalan söyleyemez. Kişinin bakışları, el hareketleri, yüzündeki ifadeler beden dilidir.

 12. 204
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir insan kendini geliştirip pek çok bilgiye sahip olabilir. Ardından bu bilgiyi topluma yansıtmak gerekmektedir. Bunun için özgüven sahibi olmak ve iletişim kurallarını bilmek gerekmektedir.

+ Yorum Gönder
17. Sayfa BirinciBirinci ... 14161718 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 17 kişi