KPSS ' ye Oyun Oynayarak Hazırlanmaya Ne Dersiniz ?

+ Yorum Gönder
Sınavlar ve KPSS Bölümünden KPSS ' ye Oyun Oynayarak Hazırlanmaya Ne Dersiniz ? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  KPSS ' ye Oyun Oynayarak Hazırlanmaya Ne Dersiniz ?

  Reklam  KPSS ' ye Oyun Oynayarak Hazırlanmaya Ne Dersiniz ?

  Forum Alev
  Flash tabanlı bir oyun olan Yumurtaman, kullanıcılara kitaplara gömülmeden, test yaprakları arasında kaybolmadan KPSS'ye hazırlanma imkanı sunuyor.

  Ülkemizde bir çok kişinin vaktini gerek iş, gerekse de eğlence ve zaman geçirmek için bilgisayar başında geçirdiği, sınavların ise genç insanların hayatlarında dönüm noktası olduğu yadsınamaz bir gerçek. Sınavlara hazırlık aşamasının stresi ve sıkıcılığına, günümüzün ileri teknolojisi bile henüz bir çare bulabilmiş değil. Aycd firması bu soruna bir çözüm üretebilmek için ve başkalarına da esin kaynağı olmak adına geliştirdikleri Yumurtaman adlı oyun ile küçük ama önemli bir adım attı. Firmanın geliştirdiği Yumurtaman oyunu ile artık KPSS'ye eğlenerek hazırlanmak mümkün.


  Yumurtaman'den bir ekran görüntüsü

  Karakter olarak Yumurtaman'ı kontrol ettiğimiz oyunda, amacımız hem bize sorulan sorulara doğru cevaplar verip Yumurtaman'ın maceralarına devam etmesini sağlamak, hem de Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarından gelen soruları çözüp, test yeteneğimizi geliştirmek. Toplam 3 yanlış cevap verdiğimizde biten oyunda, soru sıraları yapımı her açtığınızda sabit kalıyor. Oyuna ulaşmak için www.yumurtaman.com adresine tıklamanız yeterli.

 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: KPSS ' ye Oyun Oynayarak Hazırlanmaya Ne Dersiniz ?

  Reklam  Bence arada bir oyun oynayıp sonra ders çalışmak zor.Oyna bir kere daldınmı bir daha dersin yüzünü kimse açmaz gibi geliyor. 3. 3
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Gördüğünüz üzere oyun normal bir oyun değil dersler ve sınav içeriği hakkında bir oyun.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi