Firefox’a Flash güncelleme desteği

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Mac OS X Bölümünden Firefox’a Flash güncelleme desteği ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  computer
  Özel Üye
  Reklam

  Firefox’a Flash güncelleme desteği

  Reklam  Firefox’a Flash güncelleme desteği

  Forum Alev
  Mozilla, açık kaynaklı internet tarayıcısı için küçük çaplı bir güncelleme yayımladı. Firefox 3.5.3, üçü kritik dört güvenlik açığını yamıyor ve kararlılığı artırıyor. Bu sürümün bir özelliği de, sistemde yüklü olan Flash Player sürümünün güncel olup olmadığını denetleyebilmesi. Kullanıcılara daha güvenli bir internet deneyimi sunmaya amaçlayan Mozilla, böyle bir adım atmış. Gerekçe olarak, kullanıcıların %80′inin tarihi geçmiş Flash Player sürümü kullanıyor olması gösteriliyor. Bu adımın, eklentinin geliştiricisi olan Adobe’den değil de Mozilla’dan geliyor olması, manidar. Mozilla, diğer eklentiler için de gelecekte aynı desteği sağlamayı planlıyor, ki takdir ediyoruz.
  Firefox 3.5.3, Mac OS X 10.4 ve üzeri sistemleri destekleyen, evrensel bir yazılım. Her zaman olduğu gibi, mevcut 3.5 kullanıcıları, “sözde çevreci” Apple A.Ş. yazılımlarının aksine, birkaç KB’lik veri yükleyerek, 3.5.3′e otomatik şekilde terfi edebilecekler.
  Firefox 3.5.3.dmg (17,4MB)Türkçe 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Firefox’a Flash güncelleme desteği

  Reklam  Bu iyi oldu mac os x de firefox ta flash güncelleme sorunu böylece ortadan kalktı zaten bi safari bi firefox mozilla ikisi vazgeçilmez web tarayıcılarım eklentilerde gelişseydi bide oda güzel olurdu+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi