Gül Almayan Yalın'a İnat Çeşme'ye Gitti

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Gül Almayan Yalın'a İnat Çeşme'ye Gitti ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  BERFİN
  Üye
  Reklam

  Gül Almayan Yalın'a İnat Çeşme'ye Gitti

  Reklam  Gül Almayan Yalın'a İnat Çeşme'ye Gitti

  Forum Alev
  Gül Almayan Yalın'a İnat Çeşme'ye Gitti

  Bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Yalın'ın bir röportajında, "Sabah erkenden kalkıp güller aldığım bir ilişkim olmadı" demesine üzülen Tuba Ünsal, Çeşme'de teselli aradı. Nil Karaibrahimgil konserinde tanıştığı, İGS'nin veliahtı İzzet Talu'yla görüntülenen Ünsal, "Sadece arkadaşız" dedi.

  Cem Çantaş ile evliliğini noktaladıktan sonra adı popçu Yalın'la anılan Tuba Ünsal, özel hayatında sıkıntılı günler geçiriyor. Ünlü popçunun adının son günlerde yeni aşklarla anılmasına, birlikte görüntü vermemesine ve gizli saklı buluşmalara artık dayanamayan Ünsal, geçtiğimiz günlerde Yalın'la ciddi bir kavga etti. Bu tartışmanın ardından Yalın'ın, "Sabah erkenden kalkıp güller aldığım bir ilişkim olmadı" dediği röportajını da okuyup iyice sarsılan Ünsal, yakın arkadaşlarının ısrarıyla dinlenmek için Çeşme'ye tatile gitti. Deniz Seki'nin eski sevgilisi Selim Yalın'la beraber Nil Karaibrahimgil'in Babylon'daki konserini izlemeye giden Ünsal burada, İzzet Talu'yla tanıştı. İsviçre'de yatırım danışmanlığı yapan, giyim markası İGS'nin veliahtı İzzet Talu'yla baş başa vakit geçiren Ünsal bu samimiyeti, fotoğraf karelerine de yansıdı. Ancak Ünsal, Talu ile herhangi bir samimiyeti olmadığını, yüksek sesten dolayı kulağına eğilip konuştuğunu, bunun da yanlış anlaşıldığını söyledi. Ünsal'ın bu açıklamasın rağmen ikili önceki gün de, Çeşme'nin gizli mekanlarından Fun Clup'da görüldü.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Gül Almayan Yalın'a İnat Çeşme'ye Gitti

  Reklam  bir zamanların magazin haberlerinde sürekli konusu geçen yalın ve tuba ünsal çifti 2006 ayrıldılar daha sonra başından 2 evlilik geçen tuba ünsal şimdilerde 2 çocuk annesi+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi