Genç seven az değil ;)

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Genç seven az değil ;) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  nefertiti
  Usta Üye
  Reklam

  Genç seven az değil ;)

  Reklam  Genç seven az değil ;)

  Forum Alev
  Pınar'la patladı ama 'genç seven' az değil

  Kendinden 8 yaş küçük Yağmur Atacan'la ilişkisi magazin basınına bomba gibi düşen Pınar Altuğ, 'genç sevgili' konusunda yalnız değil! Sosyete ve sanat dünyasında yaşları arasında dağlar kadar fark olan çok çift var.

  Pınar Altuğ-Yağmur Atacan
  32 yaşındaki Pınar Altuğ şu sıralar 24'lük sevgilisi Yağmur Atacan'la mutlu bir beraberlik yaşıyor. Yağmur'dan önce 3.5 yıl birlikte olduğu Tony Teodoridis de kendinden 3 yaş küçük olan Pınar Altuğ; ilişkide yaş farkına hiç önem vermiyor.
  Cem Hakko-Ronit Gülcan
  51 yaşındaki Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ile sevgilisi Ronit Gülcan arasında; 23 yıllık bir zaman farkı var! 28 yaşındaki Ronit Gülcan'la ilişkisi Şamdan Plus objektifine yansıyınca; 24 yıllık eşi Bettina Hakko'dan boşanmaya karar veren Cem Hakko, mutluluğu genç sevgilide bulan ünlülerin en yenileri arasında!

  Güliz Onursal-Murat Evliyaoğlu
  Sosyetenin en güzel kadınlarından biri olan 47 yaşındaki Güliz Onursal, iki yıldır kendinden 10 yaş küçük, eski basketbolcu Murat Evliyaoğlu ile büyük aşk yaşıyor. Nurettin Hasman'la evliliğini 11 yıl önce noktalayan Güliz Hanım, ilişkisinde çok mutlu görünüyor. Mina ve Merve isimli ikiz kızları olan Onursal; davetlere Murat Evliyaoğlu ile katılıyor. Güliz Hanım, eski kocası Nurettin Hasman'ın Eda Taşpınar'la ilişkisine de samimiyetle yaklaşıyor.

  Nurettin Hasman-Eda Taşpınar
  Sosyetenin en gözde çiftlerinden biri Eda Taşpınar ve Nurettin Hasman ikilisinin yaş farkı 24! 49 yaşındaki Hasman ile 25 yaşındaki sevgilisi Eda Taşpınar, uzun zamandan beri mutlu bir beraberlik yaşıyor. Dedikodulara rağmen aralarındaki yılları hiç sorun etmeyen çift, davetlerde boy göstererek etrafa mutluluk saçıyor.

  Ahu-Günay Tuncel
  Günay Restaurant'ın sahibi Günay Tuncel ile 4 yıl önce evlendiği ikinci eşi Ahu Hanım arasında tamı tamına 37 yaş fark var. Mutluluklarını Ahucan isimli kızlarıyla pekiştiren çift; 'Aşkın yaşı yok' sözünün en güzel örneği olarak tanınıyorlar.

  Alinur Velidedoğlu-Enci Teker
  50 yaşındaki ünlü reklamcı Alinur Velidedeoğlu'nun modacı sevgilisi Enci Teker henüz 27'sinde. Çift aralarındaki yaş farkını hiç sorun etmiyor.

  Murat Polat-Funda Barın
  Polat Holding'in Yönetim Kurulu Üyesi Murat Polat ile eski manken Funda Barın da aralarındaki yaş farkına aldırış etmeden uzun zamandan beri birlikte.

  Mehmet-Burcu Hanif
  49 yaşındaki Mehmet Hanif, iki yıl önce 22 yıllık eşi Dilek Hanif'ten boşanmış ve kendisinden 17 yaş küçük Burcu Erdemli ile tekrar nikah masasına oturmuştu. Mehmet Bey, 32 yaşındaki eşiyle mutluluğu yakaladı.

  Hakan Ural-Ezgi Can
  38 yaşındaki Hakan Ural ünlü şarkıcı Sibel Can'dan ayrıldıktan sonra gönlünü kendisinden tam 18 yaş küçük olan Ezgi Can'a kaptırdı. Ural, Saray Halıları'nın varisi olan Ezgi Can'la geçtiğimiz yıl apar topar evlendi.
 2. 2
  cilek_receli
  Yeni Üye

  --->: genç seven az değil ;)

  Reklam  Gönül bu işte yaş baş dinlemiyorr..+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi