Dizi Güzelleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Dizi Güzelleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  masalcı21
  Üye
  Reklam

  Dizi Güzelleri

  Reklam  Dizi Güzelleri

  Forum Alev


  CEYDA DÜVENCİ
  ‘Dikkat Bebek Var’, ‘Sil Baştan’ ve ‘Kasırga İnsanları’ gibi birçok dizi ile tanınan Ceyda Düvenci, ‘Binbir Gece’de Bennu olarak ekrana geliyor. 1977 doğumlu Düvenci, 1997 yılında Star TV’nin düzenlediği güzellik yarışmasında Türkiye üçüncü güzeli seçilmişti

  BEREN SAAT
  ‘Aşka Sürgün’le adından söz ettiren 1984 doğumlu Beren Saat, Başkent Üniversitesi’nde işletme ihtisası yaparken ‘Türkiye’nin Yıldızları’ yarışmasına katıldı. Daha sonra ‘Hatırla Sevgili’de rol aldı. Saat, şimdi de ‘Aşk-ı Memnu’da Bihter olarak ekrana geliyor ve masum güzelliğiyle kalplere işliyor.

  ASLI TANDOĞAN
  1979 doğumlu Aslı Tandoğan, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümü’ nden mezun. Daha önce ‘Aşka Sürgün’de Dilan olarak sevildi. Tandoğan, şimdi de ‘Dudaktan Kalbe’de Lamia olarak ekrana geliyor. En kıskanç kadınlar bile güzelliğinin hakkını teslim ediyor.

  ÖZLEM DÜVENCİOĞLU
  ‘Hırsız Polis’ dizisinde Mavi’yi oynayan Özlem Düvencioğlu, 1980’li. Annesi Makedon, babası ise Bulgar göçmeni olan Özlem, hukuk ve ekonomi okurken işleri nedeniyle okulunu yarıda bıraktı. ‘Parmaklıklar Ardında’da Cezaevi Müdürü Handan olarak ekrana geliyor. Gözler Düvencioğlu’nun kıvırcık saçlarını arasa da “Her haliyle güzel” dedirtiyor.


  BERRAK TÜZÜNATAÇ
  Berrak Tüzünataç, 1984 doğumlu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Number 1 TV’de haber sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan’ın ‘Organize İşler’ filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım at ‘Elveda Rumeli’ye Hande Subaşı’nın yerine Vahide olarak katıldı. Uzun boylu, mavi gözlü Vahide, ‘Elveda Rumeli’ye renk kattı.

  DENİZ ÇAKIR
  ‘Yaprak Dökümü’nün fettan güzeli Ferhunde’yi oynayan Deniz Çakır, 1982 doğumlu ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. ‘Kadın İsterse’de Alev’i canlandırmıştı. Çakır, hem güzel hem başarılı.


  EKİN TÜRKMEN
  Küçük Kadınlar'da Elif'i oynayan Ekin Türkmen'i daha önce 'Ekmek Teknesi" ve Menekşe ile Halil'de izlemiştik. 1984 doğumlu Ekin, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu.

  FAHRİYE EVCEN
  Yaprak Dökümü'nün Neclası Fahriye Evcen, 1986 doğumlu. Almanya'da Sosyoloji okurken dizi teklifi nedeniyle okulunu dondurup İstanbul'a yerleşen genç oyuncu son dönemin parlayan yıldızlarından.


  PELİN KARAHAN
  ‘Kavak Yelleri’nin güzel Aslı’sı Pelin Karahan, 1984 doğumlu. Eskişehir’de turizm otelcilik okuyan Pelin, birçok reklam filminde oynadıktan sonra dizi oyunculuğuna geçti.

  SİNEM KOBAL
  ‘Dadı’ dizisinde evin büyük kızı Dilara olarak tanıdığımız Sinem Kobal, 1987 doğumlu. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunu Kobal, ‘Selena’ dizisinin meleğini oynuyor.


  TUBA BÜYÜKÜSTÜN
  ‘Asi’ dizisinde Asi’yi oynayan Tuba Büyüküstün’ün ünü de sınırları aştı, güzelliği Araplar’ı da etkisi altına aldı. ‘Ihlamurlar Altında’ dizisinin Arap ülkelerinde çok beğenilmesinden etkilenen bir Alman mücevher firması da ürünlerinin yeni yüzü olarak onu seçti. 1982 doğumlu olan Tuba, Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı Bölümü’nden mezun.

  VİLDAN ATASEVER
  1981 doğumlu. 15 yaşında oyunculuğa başladı. Oyunculuğun yanı sıra DJ ve VJ’lik yaptı. ‘Kadın İsterse’ ve ‘Bıçak Sırtı’ dizileri ile kendini gösteren Vildan Atesever, ‘Gece Sesleri’nde Aslı’yı oynuyor. Altın Portakallı oyuncu, gözleriyle konuşuyor.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: dizi Güzelleri

  Reklam  bu dizilerle meşur olan bayan sanatçılar daha sonraları yine çok tutulan ve konuşulan dizi ve sinemalarda oynamışlardır bir çok hayranı olan yıldızlar çok sevilmektedirler+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi