Angelina Jolie''nin dudaklarının Sırrı....

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Angelina Jolie''nin dudaklarının Sırrı.... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Kopuk29
  Emekli
  Reklam

  Angelina Jolie''nin dudaklarının Sırrı....

  Reklam  Angelina Jolie''nin dudaklarının Sırrı....

  Forum Alev

  Hollywood''un yeni yıldızlarından Angelina Jolie''nin dudakları doğuştan dolgun olmakla birlikte o yine de dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden yararlanıyor.
  Angelina Jolie son zamanların en popüler yıldızlarından ve dünyanın en güzel kadınlarından biri kabul ediliyor. Brad Pitt''le yaşadığı aşk ve evlatlık çocuklarıyla gündemden düşmeyen sanatçı özellikle dolgun dudaklarının güzelliğiyle tanınıyor. Dünyanın her yerinde kadınlar onun dudaklarına sahip olmanın yollarını arıyor. Angelina Jolie''nin dudakları doğuştan kalın ama o da dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden yararlanıyor. İşte adım adım Angelina Jolie''nin dudak makyajı:
  Dudaklarınızı sıcak suyla ıslatılmış bir bezle yarım dakika kadar ovalayın. Yumuşak bir diş fırçası da aynı işlevi görür.
  Dudaklarınızı kuruladıktan sonra dudak dolgunlaştırıcı bir ürün uygulayın.
  Açık kahverengi ya da ten rengi bir dudak kalemiyle dudaklarınızın çerçevesini çizin ve içini doldurun. Kalemin rengi teninize ne kadar yakın olursa o kadar iyi.

  Bunun üzerine, açık renkli, mat bir ruj uygulayın.
  Rujun fazlasını dudaklarınıza bastırdığınız bir kağıt mendille alın.
  Üzerine renksiz bir parlatıcı sürün.
  Eğer rujunuzun kalıcı olmasını istiyorsanız, hemen altına çok ince bir tabaka halinde talk pudrası sürün.
  Dolgun dudaklar için estetik cerrahın yolunu tutmayın

  Eski güzeller zarif dudaklarıyla beğenilirlermiş ama moda artık tam tersi yönde. Arı sokmuş gibi şiş ve dolgun dudaklar daha çok tercih ediliyor. Birçok kadın dudaklarını dolgunlaştırmak için estetik cerrahların yolunu tutuyor. Oysa dudaklarınızı dolgunlaştırmanın tek yolu dolgu maddeleri değil. Dudaklara yapılan dolgu genellikle geçici oluyor ve birkaç ayda bir yenilenmesi gerekiyor. Ayrıca dudaklara yapılan estetik müdahalelerin çoğu çok abartılı bir görünüme sebep oluyor. O yüzden eğer dudaklarınızı ince buluyorsanız estetik cerrahiyi düşünmeden önce dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden birini deneyebilirsiniz. Bu ürünler tıpkı dudak parlatıcısına benziyor.
  Temiz ve kuru dudaklarınıza sürüyorsunuz. Birkaç dakika boyunca dudaklarınızda karıncalanma benzeri bir duygu oluşuyor ve sonra dudaklarınız dolgunlaşıyor. Ürün kuruduktan sonra üzerine ruj sürebilirsiniz. Bu ürünlerle çok doğal bir görünüm elde edersiniz. Ürünün etki süresi değişebiliyor.

 2. 2
  ~amylynnlee~
  Üye

  --->: Angelina Jolie''nin dudaklarının Sırrı....

  Reklam  dudakları çok çirkin bence saol
  canm 3. 3
  gs_arda
  Üye
  bence dudaklar harika yani..doğallıktan yanayım ama böyle bi dudağa sahip olmak için ve dolgunlaştırmk için her türlü malzemeyi kullanırım.........:):)+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi