Sevgiliniz Sizi Aldatıyormu??

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Sevgiliniz Sizi Aldatıyormu?? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gönülce
  Özel Üye
  Reklam

  Sevgiliniz Sizi Aldatıyormu??

  Reklam  Sevgiliniz Sizi Aldatıyormu??

  Forum Alev
  'ACABA SEVGİLİM BENİ ALDATIYOR MU' DİYE PARANOYA OLDUYSANIZ BU İŞARETLERE DİKKAT EDİN...

  Artık sizinle fazla ilgilenmiyorsa...

  Bir zamanlar, her yaptığınız ve her söylediğinizle ilgilenirdi. Ancak birden bütün bunlar önemsiz olmaya başladı. Sadece hatalarınızı kabullenmiş ve sizi olduğunuz gibi kabul etmiş olabilir, ancak yepyeni biriyle tanışmış da olabilir.

  Farklı kokuyorsa..

  Sevgiliniz birden yeni bir koku kullanmaya başladıysa korkmayın. Ancak giysilerinde ve vücudunda bir erkek kokusu varsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

  Yalanlarını yakalıyorsanız...

  Eğer açık bir yalanını yakaladıysanız, şüphelenmeye başlayın. Ancak unutmayın, bir kez yalan söylemesi onun her zaman yalan söyleyeceği anl----- gelmez.

  Size yaklaşmaktan çekiniyorsa...

  Birdenbire sevgili yerine arkadaş gibi davranmaya başlaması, başka biriyle ilgilenmeye başladığının sinyali olabilir.

  Yepyeni bir görünüme büründüyse...

  Birden farklı giysiler giymeye ve sürekli kuaföre gitmeye başladıysa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunları yeni bir işe başladığı için yapıyorsa, fazla korkmanıza gerek yok. Ancak yeni bir işe başlamadıysa ya da bu değişiklikleri sizin için yapmıyorsa, tehlike sinyalleri çalıyor demektir.

  Sağlığına birdenbire daha fazla önem vermeye başladıysa...

  Sürekli spor salonuna gidiyor, daha sağlıklı yiyecekler yiyor ve kısa zamanda kilo vermeyi amaçlıyorsa, daha dikkatli olun. Bunları sadece sizin için yapıyor olabilir. Ancak spor salonundan dönüp duş aldıktan sonra nereye gittiğini size söylemiyorsa, şüphelenmeniz için iyi bir nedeniniz var demektir.

  İş saatleri uzamaya başladıysa...

  Terfi etmediyse ya da çok önemli bir proje üzerinde çalışmıyorsa, iş saatlerini uzatmasının arkasında bambaşka bir nedeni var demektir. Ya sizinle bir sorunu var ya da başka biriyle ilgileniyor olabilir.

  Sürekli yeni iş arkadaşından bahsediyorsa...

  Konuştuğu her şey yeni iş arkadaşıyla ilgiliyse, ancak bu adamı siz bir türlü etrafta göremiyorsanız, size onunla ilgili bazı şeyleri anlatmıyor olabilir. Tehlike sinyalleri çalıyor, dikkat...

  Sizi ailesinden uzaklaştırıyorsa...

  Bir zamanlar sizle tanıştırmak için can attığı ailesini sizden uzak tutmaya başladıysa, bazı hatalarını onların arkasına saklıyor olabilir.

  Birden saldırgan ve paranoyak olduysa...

  Durup dururken her söylediğinizi yanlış anlıyorsa... Ona sorduğunuz en ufak soru bile kavgaya dönüşüyorsa... Bazı telefonları cevaplamaktan kaçınıyor, size garip sorular soruyorsa... Artık onunla oturup her şeyi açıkça konuşmanız, ikiniz için de en iyisi olacaktır!!
 2. 2
  HADİE
  Bayan Üye

  Cevap: Sevgiliniz Sizi Aldatıyormu??

  Reklam  bİr kişi aldatıldığını düşünüyorsa zaten o ilişkide çıtırdamalar başlamış demektir güvenin sarsılıp şüphenin olduğu ilişkiler uzun ömürlü değildir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi