Mercedes'in Tüm Serileri

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Motorlu Araçlar Dünyası Bölümünden Mercedes'in Tüm Serileri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Apollo
  Emekli
  Reklam

  Mercedes'in Tüm Serileri

  Reklam  Mercedes'in Tüm Serileri

  Forum Alev
  Mercedes-Benz Bayılıyorum C Serisine


  Modeller Arasında C Serisi Çok Dikkat Çekici Oldukça Spor Görünümlü


  Yumuşak kumaşlar, asil süs parçaları ve daha geniş mekan ile yeni C-Serisi’nden inmek istemeyeceksiniz. Sürücü koltuğunun konumu biraz yükseltildi, omuz ve hareket serbestliği arttırıldı. Arka yolcular da daha fazla bacak serbestliği sayesinde otomobile biner binmez kendilerini iyi hissedecekler.Ayrıca yeni, opsiyonel panorama sürgülü tavan ön camdan arka cama kadar şeffaf cam yüzeyi ile iç mekanda olağandışı bir atmosfer sunar. Yeni geliştirilmiş bir rüzgarlık sayesinde iç mekanda tavan açıkken de cereyan olmaz. Yeni geliştirilmiş ön koltuklar sürücü için bir bel desteği, elektrikli koltuk minderi yüksekliği ve sırt dayanağı eğimi ayarı ile donatılmıştır. Opsiyonel hafıza paketi ile bu ayarlarla birlikte direksiyon konumunu, koltuk başlığı yüksekliğini veya dış ayna konumunu kaydedebilirsiniz. Sürücü koltuğunda yerinizi aldığınızda ve anahtarı kontağa taktığınızda kişisel ayarlarınız çağrılır. Opsiyonel olarak uyarlanabilir havalı minderi olan ergonomik koltukta rahat edebilirsiniz. Bu koltuk özellikle uzun yollarda bir keyiftir ve istediğinizde ısıtmalı olarak da temin edilebilir. Yolcu yerine eşya taşımak istediğinizde yeni C-Serisi bunun için de yeterli yer imkanı sunar. Ön koltuklar kademesiz olarak öne veya arkaya doğru yatırılabilir ve arka koltuk sırası isteğe bağlı olarak 1 : 2 oranında katlanabilir.  Sürüş esnasında önemli şeylere konsantre olabilmek hem oldukça konforlu hem de güvenlidir. Bu, genel bir bakış sağlayan yeni tasarımlı, yatay olarak bölümlere ayrılmış ve daha yüksek konumlandırılmış ön panel ile başlar. Üç tüplü kombine gösterge doğrudan görüş alanınızdadır ve önemli yol bilgileri hakkında bilgi verir. Donanım modeline göre çok fonksiyonlu direksiyon üzerindeki tuşlar ve iki konumlu düğmeler ile ellerinizi direksiyondan çekmeden farklı konfor özelliklerine kumanda edebilirsiniz. Opsiyonel KEYLESS - GO ile yola çıkmak için kontak anahtarını döndürmenize bile gerek yoktur. Yeni C-Serisi’nde kendinizi iyi hissetmeniz için iki bölgeli klima otomatiği THERMATIC standarttır. İsteğe bağlı olarak arka bölümde kişisel ısı ayarı yapabileceğiniz üç bölgeli konforlu klima otomatiği THERMOTRONIC’i temin edebilirsiniz.

  En yüksek seviyede kumanda konforu: yeni multimedya navigasyon sistemi COMAND APS. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen kumanda ve gösterge sistemi COMAND APS Audio ayarlarını, telefon ve navigasyon sistemini birleştirir. Yeni geliştirilmiş kumanda konsepti kumandayı – arttırılan fonksiyon kapsamına rağmen – hiç olmadığı kadar kullanımı kolay ve akıllı kılıyor. Yeni grafik elemanlarına ve yeni renklere sahip hareketli 7 inç ekran artık kombine gösterge hizasında ve böylece sürücünün görüş alanında ideal şekilde konumlandırılmıştır. COMAND APS opsiyonel olarak orta konsoldaki giriş bloğundan ya da kol dayanağının önüne yerleştirilmiş kontrol cihazından kolaylıkla kumanda edilebilir. Ayrıca şimdi önemli tüm fonksiyonlar sesli giriş ile çağrılabilir: Navigasyon sisteminin hedef girişi tam kelime algılaması ile tüm yer ve yol adlarını algılıyor. Kayıtlı telefon numaraları isim söylenerek aranabiliyor ve istediğiniz takdirde kısa mesajlarınız sistem tarafından okunabiliyor. Ayrıca entegre bir Bluetooth donanımı cep telefonu ile güvenli konuşma sağlıyor ve DVD sürücüsü Video ve Audio DVD’lerinin yanı sıra CD ve MP3 şarkıları da çalıyor. Navigasyon sisteminin sabit diskinde 500’ün üzerinde MP3 şarkı çalınabiliyor.
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Mercedes'in Tüm Serileri

  Reklam  Mercedes arabaları C serileri spor olurken diğer serileri de kendilerine göre özellikler taşımaktadır.Fakat insanların en fazla c serilerini beğendiklerini biliyoruz.Hem otobüs hem de binek otomobil konusunda oldukça güzel çalışmalar yapmaktadırlar.+ Yorum Gönder
mercedes serileri,  mercedes serılerı,  mercedesin bütün modelleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi