Volkswagen Caddy

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Motorlu Araçlar Dünyası Bölümünden Volkswagen Caddy ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Volkswagen Caddy

  Reklam  Volkswagen Caddy

  Forum Alev
  Ferah iç tasarımı, yükselme-boşaltma rahatlığıyla Caddy Maxi Van ile çalışmaktan zevk alacaksınız. Güçlü ve pratik... Sağladığı kullanım rahatlığıyla her işin altından kolayca kalkıyor.

  Asimetrik arka kapılar
  Caddy Maxi Van'ın asimetrik arka kapıları ve sağ kayar kapısı yükleme - boşaltma işlemini kolalıkla yapabilmeniz için tasarlandı. Asimetrik kapılar 90°-180° açılabilme özelliğiyle çok fonksiyonel.
  Arka kapıların asimetrik olması dikiz aynasında arka görüşünüzü rahatlatıyor. Ayrıca dar alanda park ettiğinizde, sadece küçük kapıyı kullanarak yükleme-boşaltma yapabiliyorsunuz.

  Sınıfının en yüksek yükleme hacmi: 4.2 m³
  Yükleme hacmi çok büyük. Artık çok daha fazla yük taşımak için daha az sefer yapacaksınız. Volkswagen Caddy Maxi Van'ın 4.2m³'lük büyük yükleme hacmi, 888kg*'lık taşıma kapasitesiyle çalışmak her anlamda kazançlı.

  Sadece yükleme hacminin büyüklüğü değil, yükleme alanının daha da geniş olması işinizi kolaylaştırıyor. Caddy Maxi Van'ın 236 cm'lik yükleme uzunluğu çok fazla yükü taşıyabilmenizi sağlar.

  Yükünüz içinde güvenlik
  Sac ayırma duvarı ve yükünüzü sabitlemek için kullanacağınız 6 adet yük kancası hem yükünüzün hemde sizin güvenliğinizi sağlıyor: Sac ayırma duvarı, frenleme sırasında yüklerin öne doğru gelmesini engelleyerek sizin ve yolcularınızın güvenliğine katkıda bulunuyor. Yüksek kalitedeki yük kancaları yükünüzü güvenki bir şekilde taşımanızı sağlıyor.
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Volkswagen Caddy

  Reklam  Çok rahat kullanışı harika,konforlu ve atak bir araçtır.Ülkemizde fazla kullanılmaktadır.Fiyatı yüksek olmasına rağmen amacına uygun olarak üretilmiştir.Bu arabalar daha çok ticari olarak kullanılmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi