Rus Yapımı Spor Arabalar

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Motorlu Araçlar Dünyası Bölümünden Rus Yapımı Spor Arabalar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sözbir
  Yeni Üye
  Reklam

  Rus Yapımı Spor Arabalar

  Reklam  Rus Yapımı Spor Arabalar

  Forum Alev
  Spor araçlar konusunda yeni bir Rus devrimi hızla yaklaşıyor. Sözü edilen devrimin adı ise E-Go Revolt.
  Rus menşeli E-Go firması tarafından dizayn edilen ve üretime sokulacak olan Revolt, tamamiyle Rus dizaynı bir araç. Moskova'da faliyetlerini sürdüren küçük E-Go firması, spor araç tutkunlarını başdan çıkaracak bu modelin üretimi için düğmeye bastı.
  E-Go Revolt, temel olarak Mitsubishi platformu kullanıyor. Ancak biz bu platformun hangi Mitsubishi modeline ait olduğunu bilmiyoruz. Mitsubishi modelleri arasında bu tarz bir spor araç için yeni Lancer'ın da kullandığı platform yer alıyor.
  Tamamiyle yüksek performanslı bir sürüş için dizayn edilen E-Go Revolt'ta 3.0 litrelik V6 bir motora yer verilmiş. 550 beygir gücüne sahip olan araç Twin Turbo ile desteklenmiş ve gücünü yere 6 ileri manuel vites ile aktarıyor. Hızlı sürüşler için yola daha iyi tutunmakta iddialı olan aracda aktif havalı süspansiyon kullanılıyor. Ego revolt bu süspansiyon sistemi sayesinde oldukça modern bir konsept model olarak göze çarpıyor. 19 inçlik jantlar ile donatılan E-Go Revolt, önde 245/40/19, arkada ise 325/30/19 ebatlarında lastikler kullanıyor.
  E-Go Revolt üzerindeki göze çarpan en önemli özellik ise direksiyon üzerindeki dokunmatik kumanda kontrolleri. Firmanın yaptığı açıklamaya göre araç üzerindeki tüm elektronik kontrol sistemleri direksiyon üzerindeki dokunmatik ekran aracılığıyla kontrol edilecek. İlk bakışta kulağa hoş gelen bu yeni sistemin ne denli etkili olacağı yada alışma sürecinde ne tür riskler içerdiği ise tam olarak bilinmiyor.
  İşte Karşınızda E-Go Revolt... 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Rus Yapımı Spor Arabalar

  Reklam  Rusların yaptığı arabalar biraz kaba olmaktadır.Yani konfordan yoksun ve sadece ihtiyaca yönelik tasarlanmış arabalardır.Bu arabalar bu sebeplerden ötürü fazla tüketilmemektedir.Fakat bazı arabalar kendi ülkelerinde oldukça fazla satılmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi