Messenger Plus! Live 4.00.235 + %100 Çevrilmiş Türkçe Dil Paketi

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
MSN ve Chat Programları ve Msn Plus-Discovery Bölümünden Messenger Plus! Live 4.00.235 + %100 Çevrilmiş Türkçe Dil Paketi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ACİL
  Özel Üye
  Reklam

  Messenger Plus! Live 4.00.235 + %100 Çevrilmiş Türkçe Dil Paketi

  Reklam  Messenger Plus! Live 4.00.235 + %100 Çevrilmiş Türkçe Dil Paketi

  Forum Alev
  Messenger Plus! Live, MSN Messenger ve Windows Messenger için en iyi eklentidir.
  Gerek sunduğu ekstra özellikler ile gerek güvenlik hizmetleriyle vazgeçilmez hale geliyor. Örneğin; tüm günlüklerinizi şifreliyor ve şifreyi bilmeyenler sizin günlüklerinizi okuyamıyor. Renkli rumuz (nick) yapabilme olanağı, tek tuşla Messenger'ı kapatabilme, arkaplan rengini değiştirebilme gibi özellikleriyle farkını ortaya koyuyor. Program kurulumunda size reklam desteğinin yüklenip yüklenmeyeceği soruluyor. Bu soruya hayır cevabını verirseniz sisteminize herhangi bir tehlikeli yazılım eklenmiyor. Program son virüs veritabanına sahip 3 antivirüs yazılımı ile kontrol edilmiş ve herhangi bir virüs ya da zararlıya rastlanmamıştır.

  Çeşitli Messenger Olanakları
  Plus! ile kişi listenizi düzenlemek için kişi adlarını yeniden adlandırabilir, kişi listeni temizlemek için kişilerin istatistiklerini görebilir, pencerelerini şeffaflaştırabilir, dosya aktarımlarını otomatik kabul edebilir, gelen ve giden mesajları filtreleyebilir ve daha bir çok şey yapabilirsiniz.

  Mesajlaşma Deneyiminizi Zenginleştirin!
  Siz uzakta ya da boştayken, sizinle kontakt kuran kişilerinize göndermek için kendi kişisel durum mesajınıza sahip olabilirsiniz. Messenger Plus! ayrıca, anında hızlı metinleriniz için 50 adet yer, tek bir basit kısayol ya da belirlenmiş bir komutla gönderebileceğiniz kişiselleştirilebilir otomatik mesajlar, kodlarını hatırlamaya gerek kalmadan kolayca kullanabileceğiniz hızlı simge panelleri, metin yineleme özelliği ile yakınlarda gönderdiğiniz mesajı tekrar yollama, konuşmalar içinde arama ve alıntı ileti yollama olanakları tanır.

  Gelişmiş Günlük Arşivleme
  Daha önceden MSN Messenger, günlük kaydının bir imzasını gösteriyordu. Messenger Plus! buna zaten olanak tanıyor. Plus!'ın günlük kaydı arşivlemesiyle, şifrelemesiyle ve olanları unutmamak için tüm olayları kaydetmesiyle Messenger'inkinden çok daha farklı.

  Diğer Mesajlaşma Özellikleri
  Messenger Plus! size, ön ve arkaplan için istediğiniz herhangi bir renk seçmenize ve kalın, italik, altı çizili ve canlandırılmış yazı biçimleri eklemenize olank tanır. Bu sizin, IRC'deki gibi Messenger'ın komut adı verilen metin kısayollarını her yönüyle kontrol etmenizi sağlar.

  Bildirimleri Zenginleştir
  Eğer Hotmail kullanmıyorsanız, kendi pop3 posta hesaplarınızdan birini bildirim için seçebilirsiniz (beş adet e-posta eklenebilir!). Ek olarak, kişilerin çevrimiçi, çevrimdışı olduğunda ya da rumuzlarını değiştirdiklerinde bildirimler alabilirsiniz.

  Güvenlik & Mağduriyet Kontrolü
  Messenger Plus! bir "Patrondan Korunma" özelliği sunar. Bu özellik tek bir kısayolla Messenger'ı ve konuşma pencerelerinizi gizler ve kimlerle konuşuyorduysanız onları olay hakkında bilgilendirir. Bu ayrıca bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda Messenger'ı şifreyle kilitlemeye de yarar. Ayrıca özel konuşmalarınızı korumak için önceki konuşmalarıda sadece sizin okuyabilmeniz için şifreler.

  Güzel, basit ve kullanışlı bir arayüz
  Yüzlerce özelliğine rağmen, Plus! organize edilen herşeyi, basit kullanıcı tecrübeleri ve kullanırken daha fazla hoşnut olmanız için Plus! 3'te yeniden tasarlanan tek bir ayarlar diyaloğunda saklar. Messenger Plus! ayrıca konuşma pencerelerine gönderilen komutlar vasıtasıya bir çok özelliğe, global kısayollar ve ortam menülerine erişim olanağı tanır.

  # Eklenti Mimarlığı
  Messenger Plus! özelliklerini yeterli bulmuyorsanız, eklentileri yükleyerek yeni yetenekler katabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve yüklemek için eklentiler bölümünü ziyaret edin.

  Ve son olarak tamamı BEDAVA!
  Messenger Plus! ücretsiz bir yazılımdır. Arkadaşlarınıza göndererek kullanmaları için teşvik edebilirsiniz! Kesinlikle casus yazılım ya da truva atı (trojan) içermez. Kurulum sırasında isteğe bağlı sponsor program yüklenebilir, herhangi bir riski yoktur! Sponsor programı yüklemeyip yine de desteklemek isterseniz, Messenger Plus! çevrimiçi mağazasını ziyaret edin ya da sadece bir dakikanızı posta kartı yollamak için ayırın.

  Download:
  http://www.turkdownload.net/links/6/click.php?id=29

  Türkçe Dil Paketi:

  Bazı arkadaşların bu konuda sitemi vardı. Netten yüzde 100 ü çevrilmiş olan bir dil paketi buldum. Yine üzerinde düzeltmeler yaptım.

  Nasl Yüklenecek:
  Install dizinindeki language klasörüne atın.
  http://rapidshare.de/files/24340396/LNG_TURKISH_EDITED.rar
  System32
 2. 2
  ali hasan
  Üye
  Reklam  çok çok tşkler saol ne zamandan beri bulamıyodum bu programı 3. 3
  sgokbulut
  Üye
  ACİLSERVİS forumda birtane daha mesenger live plus var acaba bu onun aynısımı yoksa baska bır versıyonumu bılgı verırsen ıyı olur 4. 4
  ACİL
  Özel Üye
  arkadaşlar vermiş ama sadece mesenger live plus demiş sürümünü yazmamışlar eskimi yenimi anlamak için indirip krmak gerek. bilmiyorum.

 5. 5
  jonysmith
  Yeni Üye
  iyi çalışma acilm servis eyvallah..

 6. 6
  ŞAHİN_KEMANİST
  Yeni Üye
  eyvallah acil servis emeğine sağlık beğendim saolasın

 7. 7
  apache33
  Yeni Üye
  acil servis'e teşekkür ediyorum,böylebir değişikliği ve yeniliği bizimle paylaştığı için.
  benim bir sorunum var,benim bulunduğum yerde messennger7.0 dan başkası msn'yi açmıyor.bir ay içerisinde bilgisayara 5defa format attılar açması için,olmadı.saat ve tarih ayarları yapıldı,olmadı.güvenlik duvarını kaldırdık yine açmadı.msn 7.5-8.0-ve live messennger,hiçbiri msn'yi açmıyor sorunu kimse çözemedi.ben çaresizim.
  burda hotmail.görüntüleme sorunumda var,bazı hotmailleri görüntülüyor,bazılarını'da görüntülemiyor.oda benim hotmail'lere tekamül ediyor.
  bukonuda ACİLSERVİSTEN acil yardım bekliyorum,eğer mümkünse......

 8. 8
  By_HC
  Üye
  Bende de live messenger da kişiler görünmüyor?

 9. 9
  Galus
  Özel Üye
  Alıntı sgokbulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ACİLSERVİS forumda birtane daha mesenger live plus var acaba bu onun aynısımı yoksa baska bır versıyonumu bılgı verırsen ıyı olur
  bu messenger plus 8 ve üzeri için

 10. 10
  soner
  Üye
  eyvallah acil ellerine sağlık.

 11. 11
  NOVA
  Üye
  Reklam  Teşekkürler ACİLSERVİS abi ;)

 12. 12
  myblueworld
  Yeni Üye
  live plusı bayadır arıodum tsk ederim...çok ii oldu yaa...

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi