Msn space e ye media player nasıl konuyo

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve Msn Space Bölümü Bölümünden Msn space e ye media player nasıl konuyo ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  muhammet
  Emekli
  Reklam

  Msn space e ye media player nasıl konuyo

  Reklam
 2. 2
  KemaaLL
  Emekli
  Reklam  MSN Spaces'a Müzik veya Görüntü EklemekMSN Alanınıza (MSN Spaces), aşağıda sıralacağım adımları takip ederek küçük boyutlu bir Windows Media Player koyarak istediğiniz videoları görüntüleyebilir veya şarkıları dinletebilirsiniz.
  1) Öncelikle alanınıza girdikten sonra sayfanızı düzenleyebildiğiniz ana sayfanın adresinin (linkinin) yanına &powertoy=musicvideo kodunu yazın ve ardından Enter tuşuna basın.

  2) Sayfa yenilendikten sonra sayfanın sağ tarafında bulunan, önceden de aşina olduğunuz Customize tuşuna tıklayın.

  3) Bu aşamadan sonra sayfanın sol tarafında bulunan Modules butonuna tıklayın ve açılacak olan pencereden Power Toy: Windows Media Player yazısının yanında bulunan Add yazısına tıklayın.

  4) Bu aşamadan sonra sayfanın sağ tarafında bulunan Save butonuna tıklarsanız oluşturmuş olduğunuz Windows Media Player’ın ayar penceresiyle karşılaşacaksınız.

  5) Bu aşamada ise URL yazan kısma aşağıda belirtilmiş uzantılardan birine sahip görüntülemek istediğiniz video veya dinletmek istediğiniz parçanın linkini yazın ve ardından Save tuşuna basın.

  Önemli Not: Windows Media Player’ın desteklediği uzantılar şu şekilde; wav, avi, wma, wmv, mpg, mpeg, mp3...

  Eğer media playerde kendi seçtiğiniz müzikleri yayınlamak istiyorsanız www.filelodge.com adresine üye olup müziklerinizi oraya upload ediniz.Site size direk linki vereceği için rahatlıkla spacesinizde kendi seçtiklerinizi yayınlayabilirsiniz.Filelodge yi sakınlıkla Rapidshare veya megaupload gibi sitelerle karıştırmayın.Filelodge üzerindeki dosyaları linkle direkt çalıştırabilirsiniz ama diğer upload sitelerinde bu özellik mevcut değil.250 MB kapasitesi olan Filelodge müzik dışında resim,veya bazı tür dosyalarınızıda saklayabilirsiniz.
 3. 3
  cxc_007
  Üye
  gerekli olan konu burda dikkat reklam yapmıyom

  http://www.blogcu.com/fugitive 4. 4
  any_thing18
  Yeni Üye
  arkadaslar bu url adreslerinden aldıklarım ise yaramıyor amac zaten bende olmayan dosyayı bulup space e koyabilmek youtube dısında albilecek site yok o zmn yeni bi forum daha acalım youtube tan video nasıl download edilir die?

 5. 5
  ahfa
  Özel Üye
  saol neoxi kardes

  bende space yapiyordum

 6. 6
  YILDIZIMSIN
  Yeni Üye
  yha sayfanın düzenleyip linkinin yanına yazın diyosunuz yha link nerde_? artı bide sayfamı düzenlemeyi nerden yapıcam:(

 7. 7
  hadiyaa
  Yeni Üye
  ya bende linki yanına yazıyorum ama sayfa bulunamadı falan diyo ne yapıcam şimdi:(

 8. 8
  Rock.qirl
  Yeni Üye
  Ya Ben Yapamadım bu Neoxi bu verdiğin site açılmıo sinir oldum napa blirim ya benim için biriniz avril lavigne:hot sarkısının Url sini bulablrmi ouff yapamıorumm...!!!

 9. 9
  example
  Yeni Üye
  ya arkadaşım ben anlamdım daha detaylı bi şekilde ve hatta mümkünse resimli bişekilde anlatabilirmisin çok ihtiyacım var buna şimdiden ellerine saglık.....

 10. 10
  narkoterör58
  Yeni Üye
  SLM ARKADAŞLARR YARDIM ALMAK İSTEYEN EKLESIN İSTERSE TABİ kaksi58@hotmail.com yardım edebilirsem sevınırım arayan değil aranan olalım hep beraber :d

 11. 11
  narkoterör58
  Yeni Üye

  --->: msn space e ye media player nasıl konuyo

  Reklam  bu site içiğn elimden gelenı yapmak için hazırım yardım almak isteyen ler eklesın ama ne için olduğunu bildirirlerse i olur meılle

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi