Dursun Elmas:Atatürk, Masonluk ve Yahudiler,

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Mustafa Kemal Atatürk Bölümünden Dursun Elmas:Atatürk, Masonluk ve Yahudiler, ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Börtecine
  Emekli
  Reklam

  Dursun Elmas:Atatürk, Masonluk ve Yahudiler,

  Reklam  Dursun Elmas:Atatürk, Masonluk ve Yahudiler,

  Forum Alev
  İslâm coğrafyası ABD’nin taşeronu İsrail tarafından ateş altında tutulduğu,Müslümanların kan revan içinde inlediği acı günleri yaşamaktayız.Eğer şimdi Türkiye Cumhuriyeti devletini RTE’ın AKP’si yönetmiyor olsaydı,iktidardaki bu kafa her Cuma çıkışında yeri göğü inletip iktidarda bulunan kimselere “İsrail işbirlikçisi” mason” Yahudi uşağı” gibi karlamalarda bulunup evlerimizin kapı aralıklarından bildiriler atıp halkı hükümetin aleyhine kışkırtmazlar mıydı…

  TC hükümetini oluşturan siyasi ekip; Atatürk,Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhtarlığı yaparak bu güce erişmemiş miydi?

  İşgalci güçlerin kanlı çizmeleri altında ezilen Irak Müslümanları ve İsrail bombardımanı altında feryat eden Filistin Müslümanlarının ahları göğe çıkarken ve Lübnan’da insanlar havadan zehirli gazlar atılarak telef edilirken hiç adam yerine koyulmuyor zannettiğimiz hükümetimiz için “yoksa bu AKP ve paralelindeki düşüncelerin ana kaynağı “Siyonizm”mi diye aklımıza gelmeden edemiyoruz.

  Peki bütün bunların Atatürk’le ne ilgisi var diyeceksiniz.Sabredip aşağıda yazacaklarımı sabırla okursanız nasıl bir ilişki kurarsınız onu sizin vicdanlarınıza bırakıyorum.

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk iki zümreyi hiç sevmezdi.Bunlardan birincisi “dönmeler” ikincisi de “masonlar” dı.

  Bir gün başyaveri ve Adliye Vekili Mahmut Esat Bozkurt’u yanına çağırdı.Masonların teşkilat yapısını,fikirlerini,görevlerini anlatan bir kitap vererek; ”bunu iyice tetkik et ve bir rapor hazırlayarak Halk Partisi Grup başkanlığına ver.Grupta da bunlara şiddetli bir biçimde hücum et ve grupça kapanmasına delalet et,seninde bu işte büyük şeref payın olacaktır” dedi.
  Gereği yapıldı.Mahmut Esat Bey’in önerisinde; “masonluk kökü dışarıda bir Yahudi tarikatından başka bir şey değildir,bizim memleketimizde ne işi vardır,bunu grup kararıyla kapatalım” deniyordu.

  Meclisteki masonları bir telaş aldı.Masonların sözcüsü Şükrü Kaya kürsüden; “masonluk bir hayır müessesesidir” demesiyle birlikte salonda bir kıyamet koptu.Grubun üyeleri hep birden haykırdılar; “yalan söylüyorsun,in aşağı! ”.
  Mahmur Esat BOZKURT kürsüden,masonluğun kökü dışarıda,gizli,memleket ve millet için muzur bir tarikat olduğunu ve her yerde umum reisleri yani meşrık-ı azamların Yahudi olduklarını bir çok vesika göstererek ispat etti.

  Şükrü Kaya,Kazım Özalp,Mahzar German gibi masonlar son çare olarak Katib-i Umumi Recep Peker’e yalvarmaya başladılar.Grup hayli elektriklendi.KAPATALIM! sesleri yankılanmaya başladı salonda.

  Recep Peker söz alarak:“Arkadaşlar,çok mühim bir iş üstündeyiz.müsaade buyurun bu işi bir defa da devlet reisine götürelim,onun da reyini alalım,gelecek hafta bugün tekrar huzurunuza getireceğim”dedi.
  Bir hafta sonra Recep Peker kürsüye çıkarak şu müjdeyi verdi:
  “Arkadaşlar,bugünden itibaren Türkiye^de Masonluk kalkmıştır ve bütün locaları kapatılmıştır”Salonda bir kıyamettir kopar,alkışlar,bağırmalar,kahrolsun Yahudi uşakları sesleri tavanları çınlatır.
  Grup dağıldıktan sonra masonlar Dr.Mim Kemal ÖKE’yi önlerine katarak Reisicumhura çıkarlar.Ve derler ki;
  “efendim,biz zaten maiyeti devletinizdeyiz.fakat siz meşrık-ı azamımız olursanız,biz pervane gibi etrafınızda dönüp dolaşırız”
  Reisicumhur Gazi Mustafa Kemal:
  -Peki siz Avrupa’da hangi locaya bağlısınız ve medbuunuzun adı nedir?
  -Biz Cenova’ya tabiyiz ve reisimiz de Barca Mişon cenaplarıdır.
  Bunun üzerine küplere binen M. Kemal Paşa onlara hitaben:
  -Haydi defolun buradan! Cehennem olun gidin! Yahudi uşakları Benim milletim bana kahraman sıfatını verdi,ben sizin gibi cıfıtYahudiye uşak mı olacağım? Bu gece sabaha kadar Türkiye’deki localarınızı kapatmadığınız takdirde yarın teşkil edeceğim Divan-ı Harbi Örfi’ye hepinizi verip astırırım.Haydi defolun karşımdan!

  Rahmetli Gazi M.Kemal Çanakkale' ye giderler.Halk çoşku içerisindedir. O kalabalığın içinden Yahudi vatandaşlardan birisi ileri doğru atılır,Atanın önünde durur.Muhafızlar mani olmak isterler.Atatürk:
  _Bırakın gelsin! der
  Bu Musevi vatandaş ellerini açarak:
  -Paşam,bizi kovuyorlar.Biz ne yapacağız? der.
  -Sen kimsin?
  -Ben Paşam,Çanakkale Musevilerinden Avram Palto.
  -Sizi kim kovuyor? Hükümet mi Kanun mu? Polis mi? Jandarma mı? Bana söyle?
  Bu musevi vatandaş duraklar,şaşalar.Biraz sonra kendini toparlayarak cevap verir:
  -Hayır Paşam halk kovuyor.
  Atatürk adamın yüzüne dikkatle bakarak biraz da gülümseyerek:
  -Halk isterse beni de kovar.Der ve yürür.


  KAYNAK
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Dursun Elmas:Atatürk, Masonluk ve Yahudiler,

  Reklam  Atatürkün yahudi yönetimi hakkındaki düşünceleri gösteren bir yazı.Atatürk halkın üzerinde hiçbir gücü görmemeiş en büyük gücün milli irade olduğunu belirtmiştir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi