Gidişinle mi yıkılacağım?

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Nefret - İhanet Bölümünden Gidişinle mi yıkılacağım? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sen_AY
  Usta Üye
  Reklam

  Gidişinle mi yıkılacağım?

  Reklam  Gidişinle mi yıkılacağım?

  Forum Alev


  Yıktığımız tabuların,düşüncelerin enkazında mı bırakacaksın beni!..
  Bunca zaman titreşen parmaklarının anlamı varmıydı.Yada sana armağan ettiğim iç dünyamda mı kayboldun.Kalabalıkmı geldi sana hayallerim.

  Yapma sevdiğim!

  İncitme canımı.Yarım bir aşkla zehir verme kanıma.Kuşatan sevgin ezik inceliğime savaş açmasın.Gidişin gölgenide götürür...Oysa ben hayaline bile razıyken; Çoğul olarak ayrılma bedenimden.Gidiyorsanda sen git.Kendin kalsın bende...

  N'olur sevdiğim!

  Bu bir yalvarma değil.İnsanın içi acıyor eksildiğinde.Sen öyle seyler üretmezdin beyninde.Kim soktu aklına kanıtlanmamış ifadeleri.Damgaladın kalbime acınası kanunlarını.Aşşağılatma bedenini ne olur.Sen sende kalsın.Bana ver kendini..

  Kırma sevdiğim!

  Gün gelir belki alır güneşten ışıklarını verdiğim gül.Kırma sevdiğim.Bükme boynunu narin çiçeğin.Seni saygılı bilirim.Gel kendin ol.Yakarış etme ziyankar ruhlara.Alçaltma bedenini...

  Olsun sevdiğim!

  Her ne kadarda yanlışta olsa, geri dönmende gurur payı vardır.Gurur sana yakışmaz bilirim.Hatanı anladığında dudaklarına dokun.Hissedeceksin sözlerimi.Git diyecektir kendin.O na git!..Kırıcı deneyimine saygılıyım.Ama kırılmadım sevdiğim.

  Hoşgeldin

  Çabuk geldin sevdiğim.Sana aşık olmakta ne kadar haklıyım değilmi?Biliyorsun kendini!
  Utanacak bişey yok,saklama gözlerini.Bakışlarımla senden intikam alacak değilim.Baska bir yürekte sevda araman başa döndürmez bizi.Sevgim azalırdı, getirmeseydin kendini.Daha da bir büyüdünkü gözümde.Sen bile şaşkınsın.
  Yine akşamlarımız olacak.Kar yiyeceksin avuçlarımdan titreyerek.Kıvılcımlar saçacak gözlerin geceye.Gökyüzü kapanacak kipriklerinden.Simsiyah bir aydınlıkla açacaksın ruhumu.

  Birden olmayacak ;
  Yavaş yavaş

  Sevdiğim
  ...
 2. 2
  sagocu_kız
  Bayan Üye

  --->: Gidişinle mi yıkılacağım?

  Reklam  Hoşgeldin yazan kısımdan sonrası harika...+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi