Türk Telekom'dan ADSL de Promosyon

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network ve İnternet Bölümünden Türk Telekom'dan ADSL de Promosyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Kobe23
  Üye
  Reklam

  Türk Telekom'dan ADSL de Promosyon

  Reklam  Türk Telekom'dan ADSL de Promosyon

  Forum Alev
  TÜRK TELEKOM ADSL'DE PROMOSYON BAŞLATTI
  Türk Telekom Genel Müdürlüğü tarafından ADSL internet erişim hizmetlerinde başlatılan promosyonlar ile ADSL kullanıcılarına modem hediye ediliyor.
  Türk Telekom Amasya İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 12 ay ADSL abonelik taahhüdüyle abonelik talebinde bulunan kullanıcılara ADSL modeminin hediye olarak verildiği bildirildi. 24 ay abonelik taahhüdü ile abonelik talebinde bulunanlara ise modem ve 2 ay ücretsiz ADSL kullanımı hediye edildiğini belirten Türk Telekom Amasya İl Müdürü Ahmet Yanbay, "Bu promosyonların yanı sıra 2 aylık ücretsiz kullanım süresince kota aşım ücreti de alınmayacak" dedi.

  ADSL promosyonunun 1 Kasım'dan 2006 yılının son iş gününe kadar süreceğini söyleyen Ahmet Yanbay, "Promosyon kapsamındaki modemler Zyxel ya da Airties marka olup, ethernet ve USB portları mevcuttur. Bu promosyondan yararlanarak ADSL abonesi olan müşterilerimiz, aynı zamanda 12 ay ve 24 ay abonelik taahhüdü ile yüzde 3 ve yüzde 6 oranındaki aylık indirimlerden faydalanamayacaktır" diye konuştu.
  (IHA)
 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Türk Telekom'dan ADSL de Promosyon

  Reklam  Bu tip promosyon haberlerinde unutmamanız gereken bir şey var ki o da taahüt imzalama zira sizi 12 veya 24 ay bağlı kalmaya mahkum ediyor iptal edilirse şayet ayrı bir dert başlıyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi