Uydunet ile son sürat internet

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network ve İnternet Bölümünden Uydunet ile son sürat internet ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  niko
  Özel Üye
  Reklam

  Uydunet ile son sürat internet

  Reklam  Uydunet ile son sürat internet

  Forum Alev
  Türksat A.Ş., kablo platformu altyapısında yaptığı yatırımlarla yeni bir marka üretti ve internet kullanıcılarına 20 Mbps gerçek hızı, UYDUNET markası ile vermeye başladı.

  Uydunet, 20 Mbps’e varan gerçek hızlarda güvenli interneti çok ekonomik koşullarla kullanıcıların hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

  Sistem, Türkiye’de 21 ilde gerçek internet hızını, mesafe ve doğa koşullarından etkilenmeden 20 Mbps’ye kadar çıkardı. Uydunet, abonelerine 512 Kbps’den 20 Mbps’ye kadar on farklı hız seçeneği sunuyor. Türksat kablo platformunun dijital sisteme geçişiyle birlikte internet hizmetlerinde arıza oranları en aza ineceği gibi, aboneler tercih ettikleri hızdan tam olarak yararlanabilecekler.

  Ekonomik İnternet

  Uydunet hizmetlerini alan aboneler, ihtiyaçları oranında kullandıkları kadar fatura ödeyecekler ve böylece kendileri için en ekonomik interneti tercih edebilecekler. 6 saatte bir, güncel kota kullanım bilgilerini www.uydunet.net sitesinden takip edebilecekler. Uydunet aboneleri, 512 Kbps kotalı internet hizmetini 10 YTL’ye alabilecekler. Hız tarifelerine göre limitsiz internet ücretleri ise şu şekilde: 512 Kbps (19 YTL), 1024 Kbps (39 YTL), 2048 Kbps (59 YTL), 4 Mbps (79 YTL), 6 Mbps (119 YTL)
  Uydunet, kurumsal abonelerine yönelik olarak 8 Mbps, 10 Mbps, 12 Mbps, 16 Mbps ve 20 Mbps hızlarda da ekonomik kurumsal çözüm fırsatları sunacak.
  Güvenlik seviyesini kendiniz belirleyin

  Abonelere internette isteğe bağlı olarak üç farklı güvenli hizmeti de sunuluyor. Düşük, Orta ve Yüksek düzeydeki güvenlik ve filtreleme seçeneklerini aboneler yine kendileri belirleyebilecekler. Aboneler tercih edilen güvenlik sistemini, kendilerine tahsis edilmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile www.uydunet.net internet adresinden istedikleri anda devre dışı bırakabilecek ya da devreye alabilecekler.
  Temiz internet hizmetinden faydalanmak isteyen aboneler bilgisayarlarına bir yazılım yüklemelerine gerek kalmadan, antivirüs, e-posta filtreleme ve zararlı içerik filtreleme imkanlarından da faydalanabilecekler. Uydunet için 444 0 126 numaralı çağrı merkezine, Türksat ve anlaşmalı PTT merkezlerine başvurulabilecek.
 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Uydunet ile son sürat internet

  Reklam  Uydunet gündelik yaşamda kullandığımız kablo tv aracılığı ile uydudan internet bağlantısı olarak aktarım yapmaktadır tabiki yine de ek bir cihaz yani kutu gerekmektedir ancak hız açısından oldukça iyidir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi