Türkiye'nin en iyi download sitesi açıldı

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network ve İnternet Bölümünden Türkiye'nin en iyi download sitesi açıldı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MuSTaFa_TR
  Emekli
  Reklam

  Türkiye'nin en iyi download sitesi açıldı

  Reklam  Türkiye'nin en iyi download sitesi açıldı

  Forum Alev
  Türkiye'nin en iyi download sitesi açıldı
  Avrupa'nın en büyük içerik indirme sitesi olan download platformu download.chip.eu/tr, 7 Ağustos 2007 tarihi itibarı ile hizmete girdi.Avrupa'nın en büyük içerik indirme sitesi olan download.chip.eu, en son yazılımları en yüksek download hızı ile sisteme indirme imkanı veriyor. 7 Ağustos 2007 itibarı ile yayına giren sitenin amacı her ülkeye kendi dilinde yayın yapabilmek ve her ülkenin katılımcılarının girişleri ve eklemeleri ile gelişip “kullanıcılar tarafından, kullanıcılar için” üretilen bir içeriği doğru, hızlı ve pratik olarak sunabilmek.
  Çok dilli bir site olan download.chip.eu kullanıcılara, eklenen yazılımların Türkçe açıklamalarını yazma, bu yazılımlar hakkında yorum yapma, soru sorma ve cevap alma ve bu sayede de puan toplama olanağı sunuyor.
  Kullanıcıların yaptığı her işlemin puan kazandırdığı download sitesinde 2.5 aysürecek biryarışma başladı. 15 Ekim 2007 tarihinde en yüksek puana sahip 10 kullanıcı sırasıyla aşağıdaki hediyelerin sahibi olacak. En yüksek puan sıralamasına göre kazanılacak ödüller:
  1. Sony Playstation 3
  2. Acer Aspire 5572ZWXMi Notebook
  3. UMAX Astra 4500 Tarayıcı
  4. Samsung K3 MP3 çalar
  5. Philips MMS 430G 100W hoparlör seti
  6. Speedtocuh 580 Kablosuz ADSL Router/Modem
  7. Smart Racer Oyun Direksiyonu
  8. Inca PC-300 Webcam
  9. Everest Webcam
  10. Ecotech 600VA kesintisiz güç kaynağı

 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Türkiye'nin en iyi download sitesi açıldı

  Reklam  Download sitelerde indirdiğimiz program yazılımlarının çoğu lisans istemektedir ve bazıları güncel değillerdir ancak yukarıda belirtilen sitede oldukça güncel içerik paylaşımı yapılmakta+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi