Süper Kahramanlar Ps3 de; Marvel vs Capcom 2 Geliyor

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun Haberleri Bölümünden Süper Kahramanlar Ps3 de; Marvel vs Capcom 2 Geliyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Süper Kahramanlar Ps3 de; Marvel vs Capcom 2 Geliyor

  Reklam  Süper Kahramanlar Ps3 de; Marvel vs Capcom 2 Geliyor

  Forum Alev
  Ryu, Bison gibi Capcom karakterlerini ve Spider-Man, Wolverine gibi Marvel kahramanlarını bir dövüş oyununda toplayan Marvel Vs Capcom, PS3’e de geliyor.

  2000'lerde en çok jeton harcanan oyunlardan biri olan Marvel Vs Capcom, iki firmanın karakterlerini dövüş türündeki bir oyunda birleştirmesi ile tanınıyor. 2002'de PlayStation 2 ve Xbox'a uyarlanan yapım, geçtiğimiz günlerde Xbox360 için piyasaya çıkmıştı. Şimdi ise PlayStation 3 için satışa sunulma hazırlığında.
  14 Ağustos 2009'da PS3 için raflarda yer bulacak olan yapımda, 50'den fazla Capcom ve Marvel karakteri bulunuyor. Ayrıca oyuna İnternet üzerinden kapışmak isteyenleri sevindirecek "Online Match" modu eklenecek. Geniş ekran ve gelişmiş grafiklere sahip olacak olan Marvel Vs Capcom 2'de, üçe üç maçlar da yapabileceğiz. PS3'de bulunacak bir diğer özellik de, "Super Street Fighter II Turbo HD Remix"de yer almış olan "Quarter Match" modu.
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Süper Kahramanlar Ps3 de; Marvel vs Capcom 2 Geliyor

  Reklam  Marvel vs . Capcom geliştirilen ve Capcom Marvel Comics ve Capcom kendi karakterleri içeren tarafından yayınlanan çapraz dövüş oyunlarından bir dizisinin adıdır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi