Hitman 2: Silent Assassin Rehber

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Rehberi Bölümünden Hitman 2: Silent Assassin Rehber ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Hitman 2: Silent Assassin Rehber

  Reklam  Hitman 2: Silent Assassin Rehber

  Forum Alev
  İlk bölümümüz Anathema. Burada kaçırılan pederi kurtarmamız gerekecek. Dışarıda başlıyoruz, içeri girmemiz gerekli. Ayrıca karşı tarafın patronunu da öldürmemiz gerekiyor. İçeri girmek için en güvenli yol postacıyı halledip giysileri ve çiçeğiyle birlikte içeri dalmak. Ben direk daldım, dışarıdaki adamlardan birini öldürdüm, kıyafetini giydim. Dikkat edin, mafyalardan birinin kıyafetini giymezseniz, içerde pek rahat edemiyorsunuz. Merak etmeyin, herkesin bedeni sizinkiyle aynı, pantolon bol durmuyor. Karizma yerinde oluyor yani :) Ha bir de, evin diğer girişindeki taşıyıcıyı da halledip girebilirsiniz. Dedim ya, size kalmış. Nasıl olsa eninde sonunda enseleneceksiniz. Kıyafetiniz tamam ise bahçede istediğiniz gibi dolaşabiliyorsunuz. Tabi girişte herkese saldırmamışsanız. Binaya da elinizi kolunuzu sallayarak girdiğiniz zaman, asıl patron en üst katta, ortadaki odada. İster odaya hemen dalın, isterseniz adamın dışarı çıkmasını bekleyin. Erkek adam korkmaz, dalın halledin herifi. masadan anahtarları alarak, evin bodrumuna inin. Söylediğim yerlere haritadan bakarak ilerleyebilirsiniz. Bodrumdaki kapıyı açtığınız zaman, dostunuzun orada olmadığını görüyorsunuz. Artık yapmanız gereken çıkıp gitmek. Haritada exit yazan yere gittiniz mi bölümü bitirmiş oluyorsunuz.

  İkinci bölüm ise Petersburg Skateout. Burada keskin nişancılık yeteneğimizi konuşturmamız gerekli. Metro istasyonunda 137 numaralı dolaptan gerekli ekipmanı alarak, size resimde gösterilen binaya gidin. Askerlerden birini öldürüp kıyafetini giyerseniz, yolda başınız belaya girmez. Toplantının yapıldığı binanın sağ tarafındaki apartmana girin. Açık bir pencere bulduğunuzda, öldürmeniz gereken kişiyi seçmekte zorlanacaksınız. Yardımcınız adam hakkında sırasıyla ipuçları veriyor ama siz sabırsızsanız, orada duran şapkalı ve içki içen adamı indirmeniz yeterli. Ardından metro istasyonuna dönüp kaçmanız gerek. Oldukça kolay bir bölüm.

  Üçüncü bölüm Kirov Park Meeting. Kötü bir general ile mafya elemanının buluşmalarına biraz renk katmak için teknemizle olay mahaline geliyoruz. Merdivenlerin karşısında kendi halinde bekleyen bir asker var. Etrafa duyurmadan onu halledin. Ardından kıyafetini giyerek parka gidin. Buluşma esnasında, öldürmeniz gereken iki kişiyi öldürüp tekneye geri dönün. Anaa, ne kadar kısa bir bölümmüş. Ayrıca bu bölümde kanalizasyon sistemleri falan var, ne işe yarıyor bilmiyorum. En ufak bir gürültüde, öldürmeniz gereken kişiler kaçıyorlar, aklınızda bulunsun.

  Tubeway Torpedo bölümümüzde sıra. Amaç yine öldürmek ve kurtarmak. Kurtaracağımız ajanımız, öldüreceğimiz general. Yani generali kurtarıp ajanı öldürürseniz olmaz :) Bölüme başlayınca, en yakındaki askeri öldürüp kıyafetlerini giyin. Ardından sizin için ıvır zıvırların bırakıldığı binaya gidin. Ekipmanı topladığınız zaman, kamyona binip asıl mekana gidin. İlerideki binaya girip asansörle aşağı inin. Oldukça sessiz olmanız gerekli burada; isterseniz tabi. İlk kapıdan içeri girerek elektrik sistemine ateş ederseniz kameralar bozulacak haliyle. Ardından ilerideki asansörle aşağı ineceksiniz. Niye diğer asansör en aşağı inmiyor anlamadım gitti. Neyse, aşağıda generali halledip ajanı kurtarın. Ardından duvarı bombayla havaya uçurarak kanalizasyona girin ve exit olayından bölümü bitirin. 2. 2
  InKusTe
  Usta Üye

  --->: Hitman 2: Silent Assassin Rehber

  Reklam  Invitation to a Party bölümünde, yine ülkedeki general sayısını bir eksilteceğiz. Ama ekstra olarak önemli mi önemli bir çantayı da ele geçirmemiz gerekiyor. Bölümün başında, garsonlardan birini halledip kıyafetini alın. Artık rahatça dolaşabilirsiniz. Ardından eşyalarınız olduğu yere bir uğrayın. Sonra ilerleyip, mutfağa gelin. Buradaki şarap bardağını zehirleyin. Bir süre sonra, başrol oyuncularımız görünecekler. Biz de sessizce takip edeceğiz. Adam kasayı açtığı anda hepsini öldürün ve kasadan çantayı alın. Ardından zehirli içkiyi de generale verin. İşler bittiğine göre, çantamızla birlikte bölümün çıkışına giderek bitirin.

  Tracking Hyamoto bölümünde, ismi geçen adamın (Hyamoto) üzerine izleme cihazı yerleştirmek. Oldukça kolay ve kısa bir bölüm. Diğer bölümlerde kimseyi öldürmediyseniz bari bu bölümde biraz adam öldürün ki, arkamızdan dedikodu yapmasınlar :)

  Hidden Valley bölümüne geldik. Burada paçamızı kötü adamlardan kurtarmamız gerekli. Kamuflaj kıyafeti bulmak lazım önce. Beyaz olduğundan kimseye görünmeden aşağıdaki (haritaya göre aşağıda demek istedim) çıkışa ulaşabilirsiniz. Keskin nişancıların hedefi olmadan koşa koşa ilerlemeniz gerekli. Devamlı ilerleyin ve kimseye bulaşmayın. Şansınız varsa postu deldirmeden çıkışa ulaşabilirsiniz.

  At the Gates bölümüne geldiğinize göre, önceki bölümden sağ çıktınız demektir. Şşt, kapat o konsolu bakiyim, hile yok :) Hmm, bu bölümde amaç Hayamato'nun gizli üssüne girmek. Girmek için kapıları açmak gerekiyor tabi. Teknolojik bir ortam olduğundan, kilit mekanizmalarını halletmemiz gerekli. Haritada nerelerde olduğu yazıyor. 2 tanesi evde, diğeri dışarıda. Keskin nişancılara dikkat etmenizi söylemedim :)

  Shogun Showdown! İçerideyiz. Hayamato'ya gününü göstermemiz gerekli. Evin içi doğal olarak ninjalar tarafından korunuyor. Bunlara dikkat ederek haritada gösterilen yere gelin. Anahtar kartı alıp yukarı çıkın. Ninjalarla uğraşırken üst katlara doğru ilerleyin. Odalardan birinde Hayamoto'ya rastlayacaksınız. Onu hallederek en yüksek yetkili anahtarı alın. Ardından haritada gösterilen odaya giderek patlayıcıları alın. Bunlarla helikopteri patlatın ve çıkışa giderek bölümü bitirin.

  Basement Killing bölümünde bir hacker'ı öldürmemiz gerekli. Binaya girerken herkesi öldürerek girmek azıcık sakat. O yüzden üzerinizi boşaltıp öyle girin. Kapıda metal dedektörü olduğundan silahsız girmeniz gerekli. İçeriden, adamların birinden nasıl olsa silah temin edersiniz. İçeride, sağ taraftaki odadan sis bombasını alın. Ardından çamaşırhaneye giderek onu delikten atın. Ortalık karıştığı zaman bilgisayar odasına gidip bilgisayarları yokedin. Ardından aşağı ilerleyip hacker dostumuzu son yolculuğuna uğurlayın. Geri dönüp soldaki kapıdan ilerleyin. Asansörle yukarı çıkıp bölümden kurtulun.

  Aah. Mezarlık Devriyesi. Stephen King'in sağlam yapımlarından biridir. The Graveyard Shift bölümüde, haritadan, sağlam bir yerden içeri girip bilgisayar odasındaki bilgisayarlardan birine alet yerleştirmek. İçerideki adamlardan birinin kıyafetini alırsanız iyi olur. Bilgisayar odalarının arka tarafında, siyah bir bilgisayar var. Aleti ona yerleştireceksiniz. Ardından dışarı çıkıp yoldan devam ederek camların olduğu yere gelin, kırıp ilerlediğinizde bölüm bitecek.

  The Jakuzzi Job bölümünde Charlie denen düzenbazı öldüreceğiz. Daha önce de öldürdük derseniz, o gerçek değildi derim ben de. Binanın camlarından birini kırıp içeri girin. Arka odadaki duvardaki resmin arkasındaki kasayı açın (ne tamlama yaptım ama). İçinden para ve heykelciği alın. Haritaya bakarak Charlie'nin olduğu odaya gidin. Odaların sonuncusu tabi mantıklı olarak. Hep öyle olur zaten. Haritadaki sigorta odasına giderek hayat sigortası yaptırabilirsiniz :) Şaka! Binanın ışıklarını kapatabilirsiniz. Ardından kaka adam ve korumalarını öldürüp çıkışa giderseniz, bölüm bitivericektir. 3. 3
  InKusTe
  Usta Üye
  Şimdi geldik Murder at Bazaar bölümüne. General popülasyonu azaldığından, artık daha düşük rütbeli kişileri öldürmemiz gerekiyor bu bölümde. Bölümün hemen başında askerlerden birini öldürüp kıyafetlerini alın. Pazar yerinde kendinize sağlam bir yer bulup öldürmeniz gereken askerin gelmesini bekleyin. Onu halledip üzerinden çıkan haritayı alın ve asıl askerin yerini öğrenin. Bu binaya gittiğiniz zaman, azıcık asker öldürüp hemen üst kata çıkarak albayı temizleyin. Ardından tüm ordu üzerinize çullanacak. İster hepsini öldürün ister tabana kuvvet kaçın. Ben birazını öldürdüm, baktım bitecek gibi değil, ortamdan yokoldum :)

  Interception bölümünde sıra. Adamımıza gidip silahımızı alacağız. Ardından limuzin içindeki Khan denen adamı öldüreceğiz. Kolay bir bölüm. Çıkışa gittiğiniz zaman bölüm bitiyor. Yahu her seferinde aynı şeyi söyledim, artık söylemeyeceğim çıkışa gitmeniz gerektiğini :)

  Tunnel Rat bölümünde, yine birilerini temizlemek gerekiyor. Askerlerden birinin kıyafetini giymek akıllıca olacaktır. Ardından milleti temizleyerek ilerleyebilirsiniz. fazla kişi yok. Öldüreceğiniz kişinin katına indiğinizde, hemen gebertin onu. Ardından ilk kata geri dönüp aleti çalıştırın. Kargo yukarı çıkacak. Siz de çıkın ki bölümü bitirebilesiniz. Çıkışa gidin demedim ama.

  Temple City Ambush bölümünde yine cinayet işleyeceğiz. Ardından fotoğraf da çekeceğiz. Bölümün başında bize silah sağlayacak adamdan silahınızı alın. Ardından ajanımıza gidip bölgü alın. Ardından haritada gösterilen iki kişiyi halledip fotoğraflarını çekin. Sonra fotoğrafları ajanımıza verin. Sonra çıkış.. Ha tamam sustum :)

  The Death of Hannelore bölümünde de biraz zorlanacağız gibi. Bölümün başındaki askerlerden birini öldürüp kıyafeti alın. Ardından sağdan ilerleyerek yukarı çıkın. Binaya girip sol taraftan hasta kıyafetlerini alın. Ardından havuzun oradan yukarı çıkıp doktorun yanına gidin. Doktoru şimdilik öldürmeyin. Duvardaki anahtarın olduğu yere haritadan bakarak gidin ve ardından doktoru kimse yokken sessiz bir çekilde öldürün. Aldığımız anahtarla oradaki kapıyı açarak doktoru içeri taşıyın. Ardından başladığınız yere dönüp bölümü bitirin.

  Terminal Hospitality... Bölümün başında askeri öldürüp kıyafetini alın. Karşıdaki binaya girip yukarı çıkın. Odalardan birinden neşter alacaksınız. Ardından doktorlardan birini öldürüp kıyafetini giyerseniz iyi olur. Haritadan bakarak ameliyathaneye gidip orada yatan adamı öldürün. İstediğiniz gibi öldürebilirsiniz.

  Petersburg Revisited bölümünde oldukça garip anlar yaşayacaksınız. Önceki gibi, bu sefer öldürdüğünüz generalin odasına gidin. Sizin ateş ettiğiniz yerdeki adamı öldürün. Metroya geri dönün ve bölümü bitirin. 4. 4
  musab64
  Yeni Üye
  2. Bölümde 137 numaralı dolap nerede

 5. 5
  mr.awesome
  Yeni Üye
  başladığın zaman haritaya bak kırmızı bişey yanıp sönüyor oraya git pick up yazıo bas dolap açılacak

 6. 6
  Ziyaretçi
  ben oynun kaç kere bitirdim bu arada bazı silahlar bulunamıyor :S çift susturculu silah yoq m4 carbine yoq bulunmuyor bulan varsa yardım etsin please !!! bi salah daha var küçük oda en zor bölüm en son ve ondan önceki bölümdür . diğer konularda yardım edebilirim :)

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi