SWAT 3: Close Quarters Battle Rehber

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Rehberi Bölümünden SWAT 3: Close Quarters Battle Rehber ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  SWAT 3: Close Quarters Battle Rehber

  Reklam  SWAT 3: Close Quarters Battle Rehber

  Forum Alev
  İpuçları:
  Bir bölüm içindeki bütün adamları öldürüp, rehineleri kurtarsanız bile bölümü geçemezsiniz. Geçmek için kötü adamları ve rehineleri rapor etmek gerekiyor. Ayrıca bir rehine herhangi bir şekilde ölse bile bölümü tekrar oynamak zorunda kalıyorsunuz. Tabii bu arada herkesi kelepçelemek zorundasınız (rehine bile olsa!). Rapor etme olayı ise şöyle:
  1. Kötü adam ölü ise mouse imlecini adamın üstüne getirip 4-1 yapmak yeterli.
  2. Kötü adam veya rehine canlı ise mouse imlecini adamın üstüne getirip 4-2 yapmak lazım.
  Bölüm bitirmek için gerekli olan bir diğer olaysa "Bütün silahları toplama". Genelde bir düşmanın üstünde iki silah oluyor. Buna dikkat edin.
  GÖREVLER
  Bölüm 1: Teroristlerin parayla tuttuğu bir adam suikast düzenleyecektir. Sizin göreviniz ise adamın evini basıp, adamı ve evindeki güzel kadını canlı olarak ele geçirmek. Bir de suikast silahını almanız lazım.
  Bölüm 2: Bu sefer de teroristlerin bilgisayar programcısı adamını ve kardeşini ele geçirmeniz lazım. Adamın kardeşini ölü olarak yakalasanız da geçebiliyorsunuz. Ama adamı canlı olarak yakalamak zorundasınız. Ayrıca bütün silahları toplamayı unutmayın.
  Bölüm 3: Dikkat bu görev biz Türkleri de ilgilendiriyor. Teroristler bu kez Türkiye Cumhuriyeti ABD Büyükelçisi Kemal Jabbar'ı kaçırıp bir marketin bodrumuna koymuşlardır. Tabii sizin göreviniz Kemal Jabbar'ı sağ olarak kurtarıp, bütün silahları toplamak. 2. 2
  Arda 341
  Yeni Üye

  --->: SWAT 3: Close Quarters Battle Rehber

  Reklam  Her bölüm var,rep vermeyi bilsem vercem.+ Yorum Gönder
swat 3 1. bölüm,  swat 3 bölüm geçme,  swat 3 ilk görev,  swat 3 ilk bölüm,  swat 3 bölüm
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi