Crysis Warhead Ekran Görüntüleri

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Resimleri Bölümünden Crysis Warhead Ekran Görüntüleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  KAPLAN
  Usta Üye
  Reklam

  Crysis Warhead Ekran Görüntüleri

  Reklam  Crysis Warhead Ekran Görüntüleri

  Forum Alev
  Crysis'in devamı geliyor. Crysis Warhead, patlama sahneleriyle meşhur bir oyun olacağa benziyor. Burada görecekleriniz sizi etkileyebilir. Aman kalbinize dikkat edin.


  Crytek'in Budapeşte ekibi tarafından geliştirilen Crysis Warhead oyunu, hem buradaki ekran görüntülerinde göreceğiniz patlama efektleri hem de raflarda göreceğiniz fiyatıyla dikkat çekiyor. Yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen Crysis Warhead, Cryengine 2'nin daha düşük sistemlerde de biraz oynanabilirlik sunacak şekilde gözden geçirilmesiyle elde edilen bir motor kullanıyor. Dolayısıyla mükemmel bir sisteminiz olmasa bile Crysis'e oranla bu oyunu daha hızlı şekilde oynayabileceksiniz.

  Fiyatı Ne Olacak?

  Crysis Warhead tam bir oyun olmasına rağmen fiyatı sadece 30 dolar olacak. Her ne kadar bu kısmı kesin olmasa da Türkiye'de Türkçe dublajlı biçimde satılacağı söylentileri etrafta gezinen oyun, sadece 30 YTL olacak. Ya Electronic Arts önceki Crysis çıkartmasındaki satıştan çok memnun oldu ya da Yerli Kardeşler yine Türkiye için kendi ceplerinden Electronic Arts'a para ödeme teminatı verdi.

 2. 2
  P®øƒєﻛﻛíøиαL
  Usta Üye

  --->: Crysis Warhead Ekran Görüntüleri

  Reklam  Resimler cıkmıyor bir kontrol et
 3. 3
  OR@L
  Usta Üye
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi