Call of Duty: United Offensive - Ek Paket Hakkında Bilgi

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Tanıtımları Bölümünden Call of Duty: United Offensive - Ek Paket Hakkında Bilgi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  Call of Duty: United Offensive - Ek Paket Hakkında Bilgi

  Reklam  Call of Duty: United Offensive - Ek Paket Hakkında Bilgi

  Forum Alev
  Call of Duty: United Offensive
  Geliştirici Gray Matter Interactive
  Yayımcı Activision, Aspyr
  Oyun motoru Quake III Arena
  Sürüm 1.51b Platform PC, Mac
  Çıkış Tarihi
  14 Eylül 2004 - PC
  Tür Aksiyon - Macera - Savaş
  Biçim Tek oyunculu
  Çok oyunculu
  Sınıf Birinci Şahıs Nişancı
  Ortam CD (2), DVD
  Sistem Gereksinimleri
  1 GHz İşlemci, 256 MB Bellek, 32 MB Ekran Kartı, 1.2 GB boş harddisk alanı
  Giriş birimi
  Klavye, fare (PC)

  Call of Duty: United Offensive, Call of Duty'nin gördüğü büyük ilgi üzerine ek paket olarak piyasaya sürülen FPS türü bir aksiyon oyunudur. United Offensive, 14 Eylül 2004 tarihinde Gray Matter Interactive tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından dağıtımı üstlenilmiştir.
  Call of Duty: United Offensive, 2.Dünya Savaşı’nın ön cephelerine ikinci bir yolculuk olan başarılı Call of Duty’nin eklenti paketidir. Zorlayıcı ve tamamen yeni tek kişilik kampanyası, yeni silahlar, karakter becerileri ve diğer genişleme unsurlarıyla doludur. Call of Duty: United Offensive yeni haritalar ve oyun modlarıyla birlikte, Call of Duty’nin ödül sahibi sinematik yapısı içinde oyuncuların savaşın kaosunu, Avrupa’nın tarihi savaş alanlarında ekip arkadaşlarıyla birlikte savaşarak multiplayer deneyiminde daha yoğun bir şekilde yaşamalarını sağlamaktadır.
  Orjinal oyunun devamı niteliğindeki United Offensive'in konusu Kardeşler Takımı filminden büyük ölçüde etkilenmiştir. Ayrıca 'Sicilya Görevi' isimli bölümün The Guns of Navarone adlı filmden etkilendiği tartışılmaktadır.
  13 Ekim 2006 tarihinden itibaren Call of Duty : United Offensive oynamak isteyen Steam kullanıcıların online oyun mağazasından satın alabilmelerine olanak sağlanmıştır. 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Call of Duty: United Offensive - Ek Paket Hakkında Bilgi

  Reklam  yayın yılı 2004 yılı olan oyundur Call of Duty: United Offensive, Call of Duty'nin gördüğü büyük ilgi üzerine genişleme paketi olarak piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı türü bir aksiyon oyunudur+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi