24: The Game - Oyun Hakkında Bilgi

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Tanıtımları Bölümünden 24: The Game - Oyun Hakkında Bilgi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  24: The Game - Oyun Hakkında Bilgi

  Reklam  24: The Game - Oyun Hakkında Bilgi

  Forum Alev
  24: The Game - Oyun Hakkında Bilgi


  24: The Game yine bu dizinin yaratıcı ekibi desteğinde hazırlanıyor..Dizinin senaryo yazarları da aynı zamanda oyun için çalışmaktalar. Ve evet: Kiefer Sutherland'da Jack Bauer'e sesini verecek..Ve evet dizinin diğer oyuncuları da oyunda da sesleri ile bizlerle birlikte olacaklar. Dizinin fanatikleri için harika olan bir haberde şu: Oyunun senaryosu, diziyi takip edecek ve tamamlayacak.
  Görünen o ki oyun bizlere gerçekten çeşitlilik arzeden bir oynanış sunuyor. Rahat bir oynanışa sahip ek kameralı vuruş oyunu ile (TPS), bu oynanışın içine serpiştirilmiş küçük oyunlar dizgesi olarak düşünebilirsiniz 24: The Game'i..Aynı zamanda oyunda gizlilik öğeleri de bulunmakta: Saklanarak ilerleyebilmenizin dışında öldürdüğünüz düşmanların cesetlerini de saklayabilirsiniz. Şimdi bu küçük oyunları biraz açalım: Bunlardan biri sorgulama..Gözaltına aldığınız bir şüpheliyi "sakin" ve "agresif" olarak iki şekilde sorgulayabilirsiniz. Diğer küçük oyunlar arasında bir PDA'yı kırmayı veya bir cep telefonunun sinyallerini yakalamayı sayabiliriz. Ayrıca bir yerden kaçmaya çalıştığınız ya da birini yakalamaya çalıştığınız sürüş sahneleri de oyunda yer alacak. Oyunumuzda öncelikli olarak Jack Bauer'i kontrol edeceğiz. İlerleyen kısımlarda Tony, Kim, Sean gibi diziden tanıdık karakterleri oynama şansına erişeceğiz.
  Dizi hakkında ne düşünürseniz düşünün gerçekten TV'ye yeni bir soluk getirmediğini iddia edemezsiniz.24, gerçekten bir roman okurmuş hissiyatı veren anlatımı ve hikayesini gerçek zamanlı aktaran tek dizidir. Yapımcılar, oyuna da bu hissiyatı verebilmek için çok çalıştıkları iddiasındalar. Örneğin yeni bir karakter belirdiği zaman hikaye ve aksiyon, bu karakterin neyin peşinde olduğunu ve kendisini tanıtmak için duruyor. Ayrıca görülmeye değer bir sahne veya patlama gibi nabzınızı hızlandıran bir sahne olduğu zaman oyun bunu ikinci bir açıdan gösteriyor. Son olarak oyunun görevleri de gerçek zamanlı olarak 24 saatte bitecek şekilde ayarlanmış durumda..

  Bu tarz filmden yahut dizilerden lisanslı oyunların kötü ünü bir olduğu gerçek. 24: The Game bunu değiştirebilecek mi, oyun çıkmadan söylemek zor. Ancak bir kaç yaratıcı fikrin de önümüze sunulacağı bir oyunla karşı karşıyayız. Dizinin fanatikleri ve aksiyon-macera severler sanırım ki bir kaç farklı tad bulabilecekler..
  Künye


  OYUN TÜRÜ: Macera
  YAPIMCI: SCEE
  DAĞITICI: 2K Games
  EDİTÖR: michbro
  OYUNCU SAYISI: Min: 1 Max: 1ONLİNE DESTEĞİ: YOK
  ÇIKIŞ TARİHİ: 28 Şubat 2006
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: 24: The Game - Oyun Hakkında Bilgi

  Reklam  Macera türündeki 24: The Game geniş bir TV dizisi aktörlerin seslendirmesi ve likenesses kullanımı yanı sıra, aynı üretim ekibinden bir senaryo ve müzikleri kullanarak yaparlar+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi