Bunlar da Oyun ve Çizgi Dizilerin Süper Oyuncakları

+ Yorum Gönder
Çocuklarımız ve Oyuncaklar Bölümünden Bunlar da Oyun ve Çizgi Dizilerin Süper Oyuncakları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Bunlar da Oyun ve Çizgi Dizilerin Süper Oyuncakları

  Reklam  Bunlar da Oyun ve Çizgi Dizilerin Süper Oyuncakları

  Forum Alev
  Hala büyümemişlere ve koleksiyon meraklılarına müjde! Sizler için popüler film ve oyun karakterlerinin figürlerini bir araya getirdik.

  Ülkemizde çok yaygın olmasa da, yurt dışında filmlerin ya da video oyunlarının kahramanları, oyuncak olarak büyük ilgi görüyor. Hemen hemen popüler her film ya da oyun için hazırlanan figürler, hem koleksiyoncuların hem de oyuncak meraklılarının dikkatini çekiyor.
  Kara Şövalye'nin Oyuncakları
  Batmobile: Christopher Nolan'ın yönettiği Batman: Begins ve Dark Knight filmlerinde gördüğümüz Batmobile'in oyuncağını yurt dışında bulmak mümkün. Gerçeğinin 6'da 1'i ölçeğinde hazırlanan bu modelin fiyatı biraz dudak uçuklatıyor. Eğer bu Lamborghini'den ilham alınarak hazırlanmış Batmobile'in oyuncağına sahip olmak istiyorsanız, yaklaşık 450$'ı cebinizden çıkarmanız gerekiyor.
  Batman Begins'den bu yana kullanılan Batmobile tasarımı bu şekilde

  Hala büyümemişlere ve koleksiyon meraklılarına müjde! Sizler için popüler film ve oyun karakterlerinin figürlerini bir araya getirdik.


  Batpod: Yine 6'ya 1 boyutunda tasarlanan bir başka Yarasa Adam oyuncağı da Batpod. Batmobile'in devre dışı kaldığı durumlarda Kara Şövalye'nin yegane yardımcısı olan bu araç, motosiklet görünümüne sahip olsa da, üzerinde barındırdıkları yüzünden daha çok silah olarak anlıyor. Bu görkemli motosikletin bedeli ise yaklaşık 230$.

  Filmde Batmobile'in içinden çıkan bu motosiklet silahlarla güçlendirilmiş
  Hala büyümemişlere ve koleksiyon meraklılarına müjde! Sizler için popüler film ve oyun karakterlerinin figürlerini bir araya getirdik.

  Joker: Kara Şövalye'nin en azılı düşmanı olan Joker'i elbette unutmadık. Dark Knight filminde tadına doyulmaz bir oyunculukla Joker'i canlandıran Heath Ledgar, kuşkusuz Batman hayranlarının gönlünde taht kurdu. Onun canlandığı model baz alınarak hazırlanan oyuncağı ise 6'ya 1 boyutunda ve 250$.

  Dark Knight'tan sonra tam bir Joker fan'lığı baş gösterdi. Bu yüzden koleksiyonun en değerli parçası olabilir


 2. 2
  naberya?
  Bayan Üye

  --->: Bunlar da Oyun ve Çizgi Dizilerin Süper Oyuncakları

  Reklam  PayLaştığın için teşekkürLer ;) 3. 3
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Hala büyümemişlere ve koleksiyon meraklılarına müjde! Sizler için popüler film ve oyun karakterlerinin figürlerini bir araya getirdik.


  Batman: Gotham'ın korkusuz prensi Batman, Dark Knight oyuncakları arasında en fazla el yakanı gibi görünüyor. 470 dolarlık bedeliyle cüzdanlarda ciddi bir daralmaya sebep olacak bu ürün, Dark Knight filmindeki Batman modeli temel alınarak hazırlanmış. Alternatif başlığı sayesinde Bruce Wayne'in kafasını da monte edebileceğiniz bu üründe, üzerinde Batrangs bulunan kemere kadar her şey düşünülmüş. Boyutu mu? Tabii ki 6'ya 1.

  Gotham'ın Kara Prensi'nin hiçbir detayı unutulmamış

  Iron Man Zırhları
  Mark I: Geçtiğimiz yıl vizyona giren Iron Man filminde, Tony Stark'ın kullandığı ilk zırh olan Mark I'in yaklaşık 30 CM boyutundaki figürüne sahip olmak istiyorsanız, 230$'ı gözden çıkarmanız gerekiyor. Ön tarafı açılan kaskın altından Tony Stark'ın yüzünü görebileceğiniz bu zırhda, silahlar da unutulmamış.

  Tony Stark'ın ilk zırh denemesi böyle sonuçlanmıştı (Önceki)
  Mark III: Niyeyse Mark I'den daha ucuz olan Mark III, Iron Man filminden birebir olarak modellendi. 6'ya 1 oranındaki boyutları, sarı ve kırmızı renkleriyle klasik Iron Man zırhı olan bu figür 190$ fiyatında. Parlak yüzeyi dikkat çeken bu ürünün başlığı çıkarılıp, yerine Tony Stark suratı monte edilebiliyor.

  Bu da Tony Stark'ın son zırh denemesi (Sonraki)
  Transformers Robotları
  Optimus Prime Büstü: Hiç evinizin bir köşesine Optimus Prime büstü yerleştirmeyi düşündünüz mü? Muhtemelen düşünen birileri olmalı, zira 29 cm boyutunda, dökme demir ve plastik karışımı bir büst üretilmiş. Optimus Prime'ın baş kısmından oluşan bu ürün, karakterin filmdeki repliklerini de seslendiriyor. 3 adet AAA pil ile çalışan ve üzerinde ışık sensorları bulunan Optimus Prime büstüne sahip olmak istiyorsanız, 180$ ödemeniz gerekecek.

  Autobot'ların liderini başucunuza koymanız olası
 4. 4
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Bumblebee: Transformers'ın belki de en sevimli kahramanı olan Bumblebee'nin bu oyuncağı, oldukça detaylı bir dönüşüm sürecinden sonra otomobil formunu kazanıyor. Açıkçası sırf dönüşüm aşaması bile bir hayli uzun süren bu ürünün boyutları da bir hayli büyük. Zira Bumblebee otomobile dönüştüğü anda, yaklaşık 35 cm'lik dev bir oyuncak haline geliyor. Bu eğlenceli ürün için cebinizden çıkması gereken tutar ise 130$.

  İşte Transformers'ın en sevimli robotu. Asıl görevi Sam Witwicky'i korumak olan bu robot, hikayede kritik bir rol alıyor
  Robotlar: Yakın zamanda vizyona giren Transformers: Revenge of the Fallen'ın da figürleri satışa sunulmaya başlandı. Şimdilik dönüşemeyen, yalnızca robot formunda olan oyuncaklar raflarda yer buluyor olsa da, meraklıları için kaçırılmayacak değere sahipler. Zira Optimus Prime, Bumblebee, Megatron ve Starscream'den oluşan bu küçük figürlerin her birinin değeri 20$.

  Transformers: Revenge of the Fallen'ın oyuncakları satışa sunuldu
  Terminator T600
  T600: Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve beklenenin altında gişe başarısı göstererek, hayal kırıklığı yaratan Terminator: Salvation'ın oyuncakları da, meraklılarını bekliyor. 270 dolarlık fiyatıyla dudak uçuklatan bu T600 figürünün üzerinde, Vulcan M134, Lazer ve Plasma silahı bulunuyor. Orijinalinin 6'da 1'i boyutunda olan bu sevimli(!) T600, filmin etkisinden kurtulamayanlar için birebir.

  John Connor'ın korkulu rüyası T-600'ler
  Ninja Gaiden Karakteri
  Ryu Hayabusa: Popüler aksiyon oyunu Ninja Gaiden'ın başrolünde yer alan Ryu Hayabusa'nın figürü de büyük ilgi görüyor. Oldukça vahşi bir oyun olan Ninja Gaiden'ın bu unutulmaz karakterine evinizin bir köşesinde yer vermenizin bedeli 70$ olarak belirlenmiş.

  Oyun dünyasının en vahşi karakterlerinden biri Ryu Hayabusa

  Resident Evil 4'ün Kahramanı
  Leon S. Kennedy: Resident Evil 2 ve 4 kahramanı olan Leon S. Kennedy, 30 cm boyutundaki oyuncağıyla göz dolduruyor. 170 dolarlık fiyat etiketine sahip olan bu figürün üzerinde 8 farklı silah yer alıyor. Ayrıca harici olarak da Mathilda & P.R.L. 412 silahına sahip olan Leon'un ayrıca üniformasız versiyonu da var.

  İki farklı Resident Evil oyununda yönettiğimiz Leon, serinin unutulmazlarından


 5. 5
  mustafa3325
  Usta Üye
  süper ya ben bu oyuncaklardan megatronu alırım...

+ Yorum Gönder
transformers oyuncakları,  transformers oyuncak
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi