Anneler günü hediyeleri

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Özel Gün ve Geceler Bölümünden Anneler günü hediyeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ensar
  Özel Üye
  Reklam

  Anneler günü hediyeleri

  Reklam  Anneler günü hediyeleri

  Forum Alev
  anneler günü hediye
  2012 Anneler günü hediyeleri

  Annelerimize hediye seçerken pahalı olmasına gerek yoktur,Anneler herzaman ve heryerde bizler için Annedir ve onlara olan sevgimizi ve saygımızı eksik etmemeliyiz.


  anneler-gunu-hediye.jpg

  anneler günü hediyeleri.jpg

  anneler-gunu-hediyeleri1.jpg

  anneler günü.jpg

  Anneler Günü Hediyeleri

  . (13 Mayıs 2012)


  Anneler günü hediyeleri için bu yazımızın ciddi anlamda işinizi kolaylaştıracağını düşünüyoruz. Aslında anneler gününe özel hediye seçimi için çok fazla zaman da kalmadı. Anneler günü hediyeleri için çok sayıda hediye seçeneği bulunmakla birlikte, bu yazımızı inceleyerek daha doğru bir sonuca ulaşabilirsiniz.
  Peki siz annenize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Eğer hala o çok sevdiğiniz annenize hangi hediyeyi alacağınıza karar vermediyseniz, bu konuda size yardımcı olacak çok enfes fikirlerimiz var.
  Bazen kafamız gerçekten çok karışır, karar vermekte zorlanırız. İşte bazı önemli gün ve gecelerde sevdiklerimize alacağımız hediye söz konusu olunca da bu kafa karışıklığını, kararsızlığı bir kez daha yaşarız.
  Ama üzülmeyin dediğimiz gibi bu konuda size çeşitli hediye önerilerimiz olacak. İsterseniz aşağıda sıraladığımız bu önerilere bir göz atın...
  Sizi onca zaman karnında taşıyan, doğuran ve de büyüten kadına ilginç ve anlamlı bir hediye verin!..
  Yılın Annesi Oscar Ödülü  Annenizi yılın hatta tüm zamanların en iyi annesi seçin ve ona tüm zamanların en iyi, en güzel annesi olarak Oscar ödülüne layık görün.


  Canım Annem Kavanozu

  Bütün Bir Yıl Sürecek Sevgi Mesajları Canım Annem Kavanozunda  Yazılı Ödül Kupası (Congratulations Trophy)

  Üzerine yazdırabileceğiniz farklı mesaj etiketleri ile farklı bir hediye arıyorsanız. Yazılı Ödül kupaları sizin için farklı bir hediye alternatifi olabilir. Yaş Günü, Anneler Günü ve Yıl Dönümlerinin vazgeçilmez hediyesi üzerine yazılı ödül kupalarını şuraya tıklayarak sipariş edebilirsiniz.Congratulations Trophy’nin alt kısmı mermerdir. Ürün paketinin içinde 6 adet yazılı ve yapışkanlı etiket bulunur. Etiketlerin üzerinde 18. Birthday (18. Yaş), 30. Birthday (30. Yaş), 40. Birthday (40. Yaş), 50. Birthday (50. Yaş), Best Mum (en iyi anne), Best Dad (en iyi baba) yazar. Etiketlerde yazan dilediğiniz mesajı kolaylıkla kupaya yapıştırabilirsiniz.
  Güneş Kavanozu-Aşk Kavanozu


  Aşkın büyüsünü aşk kavanozuyla yaşatın. Gün boyunca güneş enerjisini içiersindeki özel yapısıyla depolayan aşk kavanozu gece güneş battığında marifetini göstersin.
  Peki, bu klasik buzlu camlı kavanoz dizaynındaki harika alet bu işi nasıl yapıyor? Çok basit! Aşk Kavanozu’nun içinde solar enerji hücresi, şarj edilebilir pil ve de 3 tane enerji tasarruflu LED ampul var. Aşk Kavanozu güneş ışığını alabileceği bir yere koyulduğunda içindeki solar panel pili şarj ediyor, bu enerji gece olduğunda LED ampulleri yakıyor.
  Aşk Kavanozu’nun tamamen şarj olması 3 saat sürer ve bu size 5 saatlik çok hoş bir ışıklandırma sağlar.
  Aşk Kavanozu’ndaki akıllı sensörler karanlık olduğunda LED ampulleri yakıyor. Ama istendiğinde kavanozun içindeki düğme sayesinde ışığı kapatabilirsiniz.


  Aşk Kavanozu’nun evinizdeki kullanım alanı da çok geniş. Su geçirmez olduğu için bahçenizin havasında bile aşk kokusu yaratabilirsiniz.
  Yumuşak LED ampullerinin verdiği sıcak ışık sayesinde yatak odanızdan salonunuza kadar birçok ortamda gece lambası ya da partileriniz için mood-light olarak da kullanabilirsiniz.

  Ödül Madalyası (Medal With Lanyard)

  Annenizi yılın en iyi annesi seçmekiçin ya da en iyi aşçı olarak nitelendirmek için ödül madalyalarını öneriyoruz. Hem espirili hem de değişik bir hediye arıyorsanız ödül madalyalarını mutlaka değerlendirmelisiniz.
  Doğumgünü kutlamaları için özel olarak tasarlanmış ve üzerinde ''happy birthday'' yazan Ödül Madalyası ile sevdikleriniz en unutulmaz doğumgünü hediyesini alacaklar. Evinizin en iyi aşçısı annenizse veya sevgilinizin yaptığı yemeklerin artık bir madalyaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız üzerinde chef koch (aşçı başı) yazan Medal With Lanyard'ı sakın kaçırmayın!
  Ödül madalyalarının üzerinde 30 Jahre(Türkçesi 30. Yaş) , 50 yıl(Türkçesi 50. Yaş), 1. , happy birthday (İyi ki doğdun) ve chef koch (aşçı başı) yazan 5 ayrı çeşidi vardır. Madalyaların çapı 8 cm'dir.
  .


  Çatal ve Kaşıklardan Yapılmış Saat

  Anneniz için mükemmel bir hediye olabilecek bu çatal ve kaşıklardan yapılmış saat, onun mutfaktaki işlerini çok kolaylaştıracak.
  Anneniz için ilginç ama faydalı olabileceğini düşündüğümüz bu kola kutusu görünümündeki çöp kutusu. Bu ürün annenizin mutfaktaki işlerini kolaylaştırabilir. Kola kutusu görünümündeki bu çöp kutusunun değişik renk seçenekleri mevcut.
  Tepesi açılabiliyor ve içine torba yerleştirmenize imkan sağlıyor.
  Yükseklik: Yaklaşık 45 cm


  Hamarat Annelere Özel Pratik Bilgiler ve Pişirme Ölçüleri Bu Önlükte Birleşti


  Hamarat annelerinize usta aşçı önlüğü hediye etmeye ne dersiniz? Bizce bu süper bir fikir...
  Ürün Boyutları: 87 x 88 cm
  Bu önlükler üzerinde pratik bilgiler de yer alıyor. Pişirme konusunda fikir verebilecek ölçü ve tablolar işinizi çok kolaylaştıracak. 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Anneler günü hediyeleri

  Reklam  Annelerimiz hiç bir zaman bizden hediye beklemezler.Onlar için en güzel hediye başarılı olmak işimizi bulmamız ve kendilerine karşı saygılı olmamızdır.Onlar sadece bizim başarılı ve sağlıklı olmamızı isterler.+ Yorum Gönder
anneler günü hediyesi,  anneler günü hediyeleri,  anneler günü,  anneler günü için hediyeler,  anne ile ilgili sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 6 kişi