ne yapmalıyım?

+ Yorum Gönder
Üyelere Özel ve Özel Yaşamdaki Sorunları Bölümünden ne yapmalıyım? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  kıl kuyruk
  Üye
  Reklam

  ne yapmalıyım?

  Reklam  ne yapmalıyım?

  Forum Alev
  arkadaşlar ben yeni üye oldm buraya çok beğendm dostluklarnızı banada yardmcı olrmusunuz?benm 2 yıllık br ilşkm var bzm sorunumz bana fzla karşması gttğm yere gydklerme herşeyme mesela bn annemle br yere gdcm annem gelceksn dyo o gtmcksn gdersn beni unt diyo.iki arada kalıyorm çok zor br durum ve bn 2yıldr hep evdeym çalşıyorm evden ise isten eve hep byle.bn onu seviyorm çok sevyorm hemde bşka brni gözm grmüyo bu kadar üstme gelse ble.onunda beni sevdğine inanıyorm her ihtyacm oldğmda yanımda maddi de manevide.ama byle yapmasının nedenini anlamıyom.insan sevdğinin göznden br damla akan yaşa kıyamaz o beni sinir hastası yaptı şuan psikolojk tedavi grüyorm.ve bunu oda bilio.onun yüzünden bu duruma geldiğimide bilio ama hala devam ediyo.5 gün önce ben ayrldm askerde şuan dün aradı ve barşmk istedğini syledi.bende şartlarımı sndum bna esksi gbi karşmcksın dedm.o da bana bnları güvenszlkten değil sevdğinden yaptğnı syledi bende onu sevyorm ama byle bsey yapmyorm ona.2yıl oldu çözemdm çok karmşk br kişilkte.bde evliliğmzi düşnyorm ddm ona korkuyrm ddm oda byle olmcğnı syldi bde bz yanyanyken asla kavga etmyz sadece telde ederz onu syledi.bnm ne yapmam gerek nasıl devam etmelym hayatıma yardmcı olrmsnz?:o 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  --->: ne yapmalıyım?

  Reklam  Seven insan kıskanır , seven insanın bazen gözü hiç bir şey görmez ama herşeyin fazlası zarar.

  şimdi olumsuz konuşmak gibi olmasın. ailenin yanında bu kadar baskı yapıyor , kıskanıyorsa. nasip olurda evlenirseniz - evlendiğiniz zaman dahada zorluklar çıkabilir.

  örneğin ailenin yanında iken kıskanıyor ama yanında biri var biliyor. ya evlendiğinizde o evde yokken ? aklından bin bir türlü şey geçebilir.

  bende zamanında bu tür düşüncelere kapıldım . kısıtlamalar koydum ( koymaya çalıştım ) ama inan bu sadece güven kaybettiriyor ve soğutuyor.

  senin yapman gereken ALLAH',tan hayırlısını istemek. Şüphesiz ALLAH herkez için hayırlısını verendir.

  hakkında hayırlısı olur İNŞAALLAH kardeş. 3. 3
  kıl kuyruk
  Üye
  inş.herkez için öle evet bende onları öle düşündğüm için zaten ne yapmalıyım dye soruyorm.ona bnları syldğmde o zaman byle olmck dyo.şmdi uzak olduğn içn dyo.bnmde aklımda çk soru işareti var:S:confused: 4. 4
  cmk67
  Üye
  bence biraz onu dinle dediklerini yap ve yaptığını söyle sakin bir şekilde.bir vakitten sonra zaten daha rahat davranmana izin verecektir.biz erkekleri kandırmak çok kolaydır.akıllı mantıklı bir kadın istediği erkeği parmağında oynatır.şu an belki de onu dinlediğnine sana laf geçirebildiğine ihtiyacı vardır.bir süre sakin bir şekilde evet de.sonra sakin bir anında konuş.eminim sen de istediğine ulaşabilecek bir güçtesin.biliyorum burası çok güzel bir forum herkes çok iyi ve yardımcı olmaya çalışıyor ama sana benden bir tavsiye daha yanlış anlama sakın bu konuları öyle herkesle paylaşma emin o da bunu istemez.duyarsa da hoşuna gitmez.sakin olmaya çalış sadece güvenini kazan sonra rahat edeceksin bence.
  güven derken sana güvensiz anlamında değil.dikkat ettiğine dair bir güven ver anlamında dedim.
  inşallah herşey istediğin gibi olur.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi