Babalar Günü Güzel Sözler

+ Yorum Gönder
Diğer Konular ve Özlü Sözler Bölümünden Babalar Günü Güzel Sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DOLUNAY
  Özel Üye
  Reklam

  Babalar Günü Güzel Sözler

  Reklam  Babalar Günü Güzel Sözler

  Forum Alev
  Babalar Günü Güzel Sözler


  *** Canım babam!... Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

  *** Evimizin güneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle... Canım babacığım, sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun bir tanecik babacık.

  *** İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun...

  *** Evimizin yakışıklısı... Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. Ailen.

  *** Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

  *** Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin... Babalar günün kutlu olsun.

  *** Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

  *** Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını söndürür. "Hz. Muhammed (s.a.v)"

  babalar-gunu-guzel-sozleri.jpg
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Babalar Günü Güzel Sözler

  Reklam  Babalar evin geçimini sağlarlar.Gece gündüz çalışıp çocuklarının nafakasını kazanmaya çalışırlar.Hayatlarını ailelerine adamışlar.Kendi ihtiyaçlarını hep arka plana atarlar.Öncelik eşlerinin ve çocuklarınındır.+ Yorum Gönder
babalar için güzel sözler,  babaya güzel sözler,  baba icin güzel sözler,  babalar günü için sözler,  babalara güzel sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi