Artrage 2.5 kullanımı

+ Yorum Gönder
Grafik ve Photoshop Programları Bölümünden Artrage 2.5 kullanımı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ayse2007
  Yeni Üye
  Reklam

  Artrage 2.5 kullanımı

  Reklam  Artrage 2.5 kullanımı

  Forum Alev
  Arkadaşlar artrage 2.5. nasıl kullnılıyor lütfen yardım edin kaç gündür araştırıyorum bulamadım yardımlarınızı bekliyorum 2. 2
  crayziso
  Usta Üye

  --->: Artrage 2.5 kullanımı arkadaşlar lütfen yardım edin

  Reklam  ArtRage 2.5.13( Eğlenceli kullanımı kolay bir resim düzenleme aracı)


  ArtRage 2.5.13 | 13.5MB

  Eğlenceli resimler hazırlayabileceğiniz kullanımı kolay bir resim düzenleme aracı. Gerçek resimlerinizi karikatürize etmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz araç birçok gelişmiş boyama, renk ve efekt seçeneğine sahip. Yağlı boya, kurşun kalem, keçe kalem ve daha bir çok boyama aracı barındıran ArtRage ile kendi karikatürlerinizi oluşturabileceksiniz.

  ArtRage hazır şekiller kullanmayan bir program. Fakat opaklık, genişlik ve herbir çizim aracının rengini ayarlıyabiliyorsunuz. BMP, JPEG veya PNG dosyalarını destekleyen program bu dosyalar içindeki şekilleri takip etmenizi ve doldurmanıza izin veriyor.
  Boyama Araçları


  Tüm paletleri sağ tıklama ile gizleyebildiğiniz programda daha fazla çizim alanı elde edebiliyorsunuz. ArtRage ile yaptığınız çalışmaları ve eserlerinizi e-posta yoluyla arkadaşlarınıza yollama seçeneğide bulunuyor veya isterseniz bu çalışmalar BMP, JPEG veya PNG formatlarındada çıkartılabiliyor.


 3. 3
  Fatal
  Özel Üye
  Program Egitimini Ve Kullanımını Resmi Sayfasından Ögrenebilirsiniz

  Giriş İçin
  Tıklayın 4. 4

+ Yorum Gönder
artrage 2.5 kullanımı,  artrage 2 kullanımı,  artrage 2 nasıl kullanılır ,  artrage 2 starter edition kullanımı,  artrage programı nasıl kullanılır
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi