Adobe photoshop elements 9 deneyen var mı

+ Yorum Gönder
Grafik ve Photoshop Programları Bölümünden Adobe photoshop elements 9 deneyen var mı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  wn.enya
  Üye
  Reklam

  Adobe photoshop elements 9 deneyen var mı

  Reklam  Adobe photoshop elements 9 deneyen var mı

  Forum Alev
  Photomerge teknolojisiyle birden çok fotoğrafın en iyilerini birleştirin

  Fotoğraf stillerini eşleştirmek, kesintisiz panoramalar ve mükemmel grup çekimleri oluşturmak, sahneleri temizlemek ve benzeri pek çok gelişmiş işlemi yapmak için Photomerge seçeneklerini kullanın.  Sevdiğiniz bir fotoğraf stiliyle kolayca eşleştirin

  Çarpıcı bir yüksek kontrast veya güzel bir renk tonu gibi sevdiğiniz bir fotoğraf stilini taklit etmek mi istiyorsunuz? Photomerge Stil Eşleştirme özelliği, seçtiğiniz bir fotoğrafın stile özgü niteliklerini analiz eder ve bu nitelikleri başka bir fotoğrafa otomatik olarak uygular.

  Fotoğrafları anında düzeltin veya onarın Gelişmiş

  Fotoğrafınıza telefon telleri, turistler veya yoldan geçen arabalar mı karışmış? En karmaşık arka planı bile gayet uyumlu bir şekilde düzenleyen Gelişmiş Nokta Düzeltme Fırçası'nın tek bir dokunuşuyla istenmeyen öğeleri ortadan kaldırın. Ayrıca eski veya yırtılmış fotoğrafları da anında düzeltin; böylece yeni baskılar oluşturabilirsiniz.


  Fotoğrafları ve videoları hızlı bir şekilde Facebook sitesinde paylaşın

  Fotoğrafları ve videoları Facebk** sitesinde, rahat bir şekilde ve medyanızı en iyi görünümünü elde etmek için otomatik olarak en uygun hale getiren Düzenleyici'den doğrudan alarak paylaşın.

  En iyi görünümü alın

  Oluşturma mizanpajlarınızda tüm fotoğraf düzenleme seçeneklerine erişerek her bir ayrıntıyı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
  Fotoğraf oluşturmalarını evde rahatça yazdırın

  Fotoğraflarınızı ev yazıcınızda yazdırabileceğiniz özel duvar takvimlerinde, tebrik kartlarında ve fotoğraf albümlerinde diğer kişilerin beğenisine sunun ve paylaşın.

  Eksiksiz, kesintisiz panoramalar oluşturunEn güzel görünen panoramalarınızı kolayca oluşturun. Photomerge Panorama, gelişmiş karıştırma özellikleri sayesinde birden çok yatay ve dikey fotoğrafı otomatik olarak birbirine ekler.


  Çarpıcı fotoğraf efektleri oluşturun Fotoğraflarınızı profesyonel stille zenginleştiren çarpıcı efektleri kolay bir şekilde oluşturun. Yeni Kılavuzlu Düzenlemeler pop art eserleri, yansıma efektleri, LOMO fotoğraf makinesi stili fotoğraf efektleri ve çok daha fazlasını oluşturmanıza yardımcı olur.  İstediğiniz şekilde oluşturun

  Denetim düzeyinizi seçmenize olanak veren Temel ve Gelişmiş tasarım modları sayesinde fotoğraf oluşturmalarının sizin için en iyi şekilde çalışmasını sağlayın.

  Zengin, katmanlı fotoğraflar oluşturun

  Fotoğraflarınıza yeni bir incelik katın. Belli alanların saydamlığını denetlemek için katman maskeleri kullanarak bir fotoğrafın bir bölümünü başka bir fotoğrafın üzerine yerleştirin.

  Mac çok noktalı dokunma özelliğini desteklemesinden yararlanın

  Mac çok noktalı dokunma teknolojisinin sahip olduğu özelliklerin avantajından yararlanın.

  alıntıdır 2. Alev
  Özel Üye

  Adobe photoshop elements 9 deneyen var mı Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi